gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Twitterda Yazı Rengi Nasıl Değiştirilir?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

twitterda yazı rengini değiştirme, twitterda yazı rengi nasıl değişir, twitter yazı rengi
    Sevgili melekler, twitter kullanırken bazı püf noktaları bilmek, twitterdan daha etkin bir şekilde faydalanmanızı sağlayacaktır. İşte onlardan biri de twitter yazı renginizi değiştirmektir. Eğer bunun nasıl yapılacağını bilmiyorsanız, bu konuyla ilgili yazımız işinize yarayacaktır...

twitter.jpg

Twitterda Yazı Rengi Nasıl Değiştirilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç rengi nasıl değiştirilir?

Saç rengi nasıl değiştirilir?

kızıl saç nasıl değiştirilir ten rengi nasıl açılır siyah saç açılır rengi değiştirilir saçlarımın rengini açabilirim Bu örnekte siyah saçı kızıl renge boyama işlemi yapacağız. orjinal resim olark bunu kullanabilirsiniz 1. ilk olarak layer palette' deki (yarısı beyaz yarısı siyah daire) "create new adjustment layer" butonuna tıklıyoruz. burada açılan menüden "color...
  2. Word'de Yazı Görünümü Nasıl Değiştirilir?

Word'de Yazı Görünümü Nasıl Değiştirilir?

Word'de Yazı Görünümü Nasıl Değiştirilir? Lütfen yardımcı olun bilmiyorum.
  3. twitter arka planları nasıl değiştirilir acil yazın

twitter arka planları nasıl değiştirilir acil yazın

Twitter arka planı nasıl değiştirilir acil yazın lütfeennnn
  4. facebookta nasıl isim değiştirilir

facebookta nasıl isim değiştirilir

face ismimi değiştirmek istiyorum ve bunu nasıl yapacağımı bilemiyorum, bilen var mı facede isim nasıl değiştirilir ?
  5. Photoshop Programında Göz Rengi Nasıl Değiştirilir?

Photoshop Programında Göz Rengi Nasıl Değiştirilir?

photoshop göz rengi değiştirme photoshop göz rengi photoshopta göz rengiyle oynama Sevgili melekler, çekindiğiniz resimlerde teknolojinin nimetlerinden faydalanabilir, resimlerinizde çeşitli oynamalar yapabilirsiniz. Mesela kullandığınız photoshop programında göz renginizde oynamalar yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenleri aşağıda sizlerle paylaşıyoruz... Öncelikle resminizi...

Sayfayı Paylaş