twitterdaki sneijder geyiklerini paylaşırmısınız

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
twitterdaki sneijder geyiklerini paylaşırmısınız
Arkadaşlar okumuş çok gülmüş, ben bulamadım sneijderla ilgili twitter geyiklerini buraya yazabilirmisiniz lütfen :D

Sneijder nihayet Galatasaray'a geldi. Ünlü oyuncunun transferinin kesinleştiği gün twitterda hoşgeldin sneijder hashtagiyle bir başlık açıldı. İşte o başlıktaki en ilginç tweetler:

dünyanın en iyi 5 futbolcusundan bırı galatasarayda kim yapıyo bu şakaları ya ünal aysal böyle pasta yapmayı nerden ogrendı???

#WelcomeToGalatasarayWesleySneijder Bir Beşiktaşlı olarak kıskanmadım mı kıskandım, ama sonuçta futbol 11 kişiyle oynanıyor, hayırlısı...

Sneijder'in oynadığı takımlara bakın Şampiyonlar Ligi A Grubu gibi :)

#WelcomeToGalatasarayWesleySneijder diyerek güne başlamak süper bişeymiş bence sizde deneyin herkese günaydın mutlu haftalar :))

iki gün önce ırmak kazuk'a "evime yakınım" derken subliminal mesaj vermiş kerata
#welcometogalatasaraywesleysneijder

Fikret Orman Sneijder'i ortak kullanmak için yarın görüşmeye gelecekmiş :) #welcometogalatasaraywesleysneijder

Rakamın sırrı "3.5" Wesley Sneijder ile anlaşma 3.5 yıllık Yarın geliş saati 3.5 Fenerbahçe şu an 3.5!! #WelcomeToGalatasarayWesleySneijder

Uzun zaman sonra çok güzel bir gece..Uyicaz uyancaz Sneijder gelcek:) iyi geceler.. #WelcomeToGalatasarayWesleySneijder

Geri