gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

twitterdaki sneijder geyiklerini paylaşırmısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar okumuş çok gülmüş, ben bulamadım sneijderla ilgili twitter geyiklerini buraya yazabilirmisiniz lütfen :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sneijder nihayet Galatasaray'a geldi. Ünlü oyuncunun transferinin kesinleştiği gün twitterda hoşgeldin sneijder hashtagiyle bir başlık açıldı. İşte o başlıktaki en ilginç tweetler:
    dünyanın en iyi 5 futbolcusundan bırı galatasarayda kim yapıyo bu şakaları ya ünal aysal böyle pasta yapmayı nerden ogrendı???

#WelcomeToGalatasarayWesleySneijder Bir Beşiktaşlı olarak kıskanmadım mı kıskandım, ama sonuçta futbol 11 kişiyle oynanıyor, hayırlısı...

Sneijder'in oynadığı takımlara bakın Şampiyonlar Ligi A Grubu gibi :)

#WelcomeToGalatasarayWesleySneijder diyerek güne başlamak süper bişeymiş bence sizde deneyin herkese günaydın mutlu haftalar :))

iki gün önce ırmak kazuk'a "evime yakınım" derken subliminal mesaj vermiş kerata
    #welcometogalatasaraywesleysneijder

Fikret Orman Sneijder'i ortak kullanmak için yarın görüşmeye gelecekmiş :) #welcometogalatasaraywesleysneijder

Rakamın sırrı "3.5" Wesley Sneijder ile anlaşma 3.5 yıllık Yarın geliş saati 3.5 Fenerbahçe şu an 3.5!! #WelcomeToGalatasarayWesleySneijder

Uzun zaman sonra çok güzel bir gece..Uyicaz uyancaz Sneijder gelcek:) iyi geceler.. #WelcomeToGalatasarayWesleySneijder

twitterdaki sneijder geyiklerini paylaşırmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. telefon geyikleri

telefon geyikleri

telefon geyikleri TELEFON GEYIKLERI)) aloo - İLKNURla görüşecektim - yok güzelim. dunyayı kurtarmaya gitti. son aldigi is supermeni asmis da. - .................... - aloo - ALPEREN evde mi? - yok canim evde. bu ülkede hayat yok dedi, basti uzaya gitti. - .................... - aloo - İLKNUR sen misin? - bilmem ki. bi dakka bekleyin aynaya bakıp geliyim. - hönk... - aloo...
  2. geyik

geyik

Kadının geyik görmesi çok sevimli ve güzel evlada, Geyik ve yavrusu mala, borçtan kurtulmaya, bekar için evlenmeye, Başının geyik başı olduğunu görmek reis ve yöneticiliğe delalet eder.Geyik görmek, çok güzel bir rüya olarak yorumlanır. Genç bir erkek görmüşse, kendisini mutlu edecek bir maceraya atılacağını; memur ise terfi edeceğini; genç bir kız için arzularının gerçekleşeceğine işarettir....
  3. Sneijder kaç numaralı formayı giyecek?

Sneijder kaç numaralı formayı giyecek?

Kaç gündür sneijderle yatıp sneijderle kalkıyoruz. Geldiydi gelecekti nihayet geldi de kurtulduk:S Peki bu adam kaç numaralı formayı giyecek ?
  4. twitterdaki drogba geyiklerini bu sayfaya yazar mısınız?

twitterdaki drogba geyiklerini bu sayfaya yazar mısınız?

Merhaba, Drogba Türkiyeye bir geldi pir geldi,her yerde o konuşuluyor.Twitterda da geyikler almış başını gitmiş.Ben tamamını bulamadım.Buraya yazarmısınız Drogba twitter geyiklerini?
  5. Muhteşem Yüzyıl Hürrem geyiklerini paylaşırmısınız lütfen

Muhteşem Yüzyıl Hürrem geyiklerini paylaşırmısınız lütfen

Geçen haftaki bölümle ilgili twitterda çok şey yazılmış sanırım ama ben hepsini okuyamadım.Toplu halde buraya yazarsanız sevinirim.Teşekkürler..

Sayfayı Paylaş