gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Üç Arkadaş Dizi Konusu ve Oyuncuları

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

üç arkadaş dizi oyuncuları, üç arkadaş dizi konusu, üç arkadaş ne zaman başlıyor, üç arkadaş hangi kanalda Yeni yayın döneminin başlaması ile birlikte televizyon kanalları birbiri ardına yepyeni dizilerini izleyicisi ile buluşturmaya devam ediyor.
    ATV ekranların da çok yakın da başlayacak yeni dizilerden biride "üç arkadaş" Dizinin fragmanları şu sıralar atv kanalında oynamaya başladı bile... İzleyicinin daha başlamadan merak ettiği üç arkadaş dizisinin oyuncuları ve konusu hakkın da sizlere gereken bilgileri sunuyoruz.
    Üç-Arkadaş-Dizisi-Atv.jpg ÜÇ-ARKADAŞ-DİZİSİ-NE-ZAMAN-HANGİ-KANALDA-SAAT-KAÇTA.jpg

Atv ekranlarında kısa zaman sonra yayınlanacak olan "Üç Arkadaş" dizisi baş rollerinde Hakan Yılmaz , Leyla Feray kısa süre önce alabora yarışmasını sunan Anıl İlter rol alacak. 1971 yılında Kadir İnanır'ın rol aldığı filmden uyarlanacak çekilecek olan üç arkadaş dizisi sıcak sevgi dolu bir hikayeyi izleyenlerle buluşturacak.

Daha önce yaptığı tüm dizilerde belli bir hayran kitlesine ulaşan Hakan Yılmaz'ın bu dizide nasıl bir performans göstereceğini dizi yayınlanmaya başladığında hep birlikte göreceğiz. Üç Arkadaş dizisinde birbirlerine sıkıca bağlı üc arkadaş ve gözleri görmeyen bir kızın dram dolu hayatı anlatılacak.

Yeni yayın döneminde birbirinden etkileyici diziler ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Belli ki bu yayın döneminde 30 civarında yeni dizi izleyiciyle buluşacak. Televizyon seyircileri dizilere kanacak gibi gözüküyor. Bu diziler arasından bazıları kasıp kavuracak, bazıları da erken final yapmak zorunda kalacak.
    Üç Arkadaş Dizisi Oyuncuları
    Güçlü oyuncu kadrosu ve değişik bir senaryo ile seyircilerin karşısına çıkacak olan üç arkadaş dizisinde başrol oyuncuları belli oldu. Dizide rol alan karakterler ve isimleri şöyle;

Üç Arkadaş Murat ( Hakan Yılmaz )
    Üç Arkadaş Gül Peri ( Leyla Feray )
    Üç Arkadaş Galip ( Burak Hakkı )
    Üç Arkadaş Kısmet ( Anıl İlter )
    Üç Arkadaş Hangisidahahafif.com ( oyuncu )
    Üç Arkadaş Rıza ( Bülent Seyran )
    Üç Arkadaş Sedat ( Mehmet Gürhan )
    Üç Arkadaş Jülide ( Ayçin İnci )

Üç Arkadaş Dizisinin Konusu

Kafadar birbirlerine sımsıkı bağlı üç arkadaşın yolları bir gün gözleri görmeyen güzeller güzeli Gülperi ile karşılaşır. Arkadaşların içindeki iyilik yapma isteğiyle Gülperiye yardımcı olurlar ve bir aşk başlar.

Dizi severleri sımsıcak, sevgi dolu, doğal içten üç arkadaşın hayat hikayesi dizisi bekliyor

Üç Arkadaş dizisinin ilk fragmanı yayınlandı

Üç Arkadaş Dizi Konusu ve Oyuncuları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seyit ve Sura Dizi Konusu ve Oyuncuları

Seyit ve Sura Dizi Konusu ve Oyuncuları

seyit ve sura ne zaman başlıyor, seyit ve sura dizi konusu, seyit ve sura dizi oyuncuları Star tv ekranların da çok yakın da başlıyacak olan çok iddialı bir dizi geliyor. Başrollerini Kıvanç Tatlıtug ve Farah Zeynep Abdullah tarafından oynayacak dizi daha başlamadan birçok kişinin ilgi odağı oldu. Sizlere dizinin konusu ve kadrosu hakkında genel bilgilere geçiyoruz. Yapımcılığını Ay...
  2. "Ben Olsaydım" Dizi Oyuncuları ve Konusu

"Ben Olsaydım" Dizi Oyuncuları ve Konusu

ben olsaydım dizi oyuncuları, ben olsaydım ne zaman başlıyor, ben olsaydım dizi konusu, ben olsaydım hangi kanalda Yeni yayın dönemi ile birlikte kanallar yepyeni dizilerini izleyicisi ile buluşturmaya devam ediyor. Yeni başlayan diziler olduğu kadar kısa bir zaman içinde farklı dizilerde ekranlarda oynamaya başlayacak. Star tv nin yepyeni dizilerinden biride "Ben Olsaydım".. Ben...
  3. Kertenkele Dizi Konusu ve Oyuncuları

Kertenkele Dizi Konusu ve Oyuncuları

kertenkele dizisi hangi kanalda, kentenkele dizi oyuncuları, kertenkele ne zaman başlıyor, kertenkele dizi konusu ATV ekranların da çok yakın da başlayacak olan"Kertenkele" dizisi izleyicisi ile buluşmak için artık gün sayıyor. Kertenkele dizisinin oyuncuları ve konusuna gelince; Profesyonel bir hırsızın sahte imam iken yaşadığı gerçek aşkın hikâyesi… İstanbul gecelerinin iflah...
  4. REAKSİYON DİZİ KONUSU VE OYUNCULARI

REAKSİYON DİZİ KONUSU VE OYUNCULARI

reaksiyon dizisi konusu,reaksiyon dizisi oyuncuları kimdir,reaksiyon dizisi yönetmeni,reaksiyon dizisi konu özeti,reaksiyon dizisinin kadrosu,reaksiyon dizisi hakkında bilgiler Star tv’de yeni sezonda yayınlanan “Reaksiyon” dizisinin konusu ve oyuncuları.Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan, ‘Kurtlar Vadisi Pusu’nun senaryosunu yazmayı bırakmış ve Pana Film’deki ortaklıklarından ayrılmıştı. Yeni...
  5. Unutamadım dizi konusu ve oyuncuları

Unutamadım dizi konusu ve oyuncuları

unutamadım dizisi ne zaman başlıyor,unutamadım hangi kanalda,unutamadım oyuncuları,unutamadım dizi özeti Gold Film’in yapımını üstlendiği Unutamadım filmi yakında Star Tv ekranlarında olacak. Gold Film yapım şirketinin sahibi olan Faruk TURGUT verdiği demeçte Emrah’ın Kaymakam olarak rol alacağı filmin oyuncu çekimleri ve senaryosu hazır dedi. Unutamadım filmi yakında çekimlere Milas’ta...

Sayfayı Paylaş