gebe
  1. elifcan

elifcan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Üç boyutlu alışveriş sitesi

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında elifcan tarafından paylaşıldı.

3 boyutlu alışveriş Bu 3D furyası nette de sürecek gibi. Üç boyutlu alışveriş sitesi, 3D gözlükle izleyince çok hoş görünüyor,

www.braguard.com/indexana.html

Üç boyutlu alışveriş sitesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Limango.com Alışveriş Sitesi Üyeliği

Limango.com Alışveriş Sitesi Üyeliği

limango nedir alışveriş sitesi üyeliği nasıl yapılır üyelik bilgileri linki 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Gelişen teknolojiyle birlikte artık insanlar alışverişlerini de oturarak yapıyorlar.Artık eskisi gibi mağaza mağaza dolaşıp reyon reyon kıyafet arayıp,o olmadı bunu deneyeyim,bu olmadı onu deneyeyim devri kapandı melekler :) Evinizde oturduğunuz yerden herşeyi sipariş verip...
  2. Yeni online alışveriş sitesi

Yeni online alışveriş sitesi

Merhaba hanımlar. Bir tanıdığım moladamoda.com adlı yeni bir internet sitesinden bir tulum sipariş etmiş. Bu siteyi hiç duydunuz mu? Ben de bir bluz beğendim ama güvenilir midir acaba? İnternetten alışverişe biraz yabancıyım da :-)
  3. Üç boyutlu duvar stickerları

Üç boyutlu duvar stickerları

üç boyutlu sticker Duvar stickerları Ortaokul ve lise yıllarımda gençlik dergilerini sırf ünlülerin posterlerini verdiği için alırdım. Ama ailem duvarda yapışkan izi kalmasın diye duvara yapıştırmama izin vermezdi. Bende kapıma yapıştırırdım:baby: O zamanlar yapıştırılacak sadece posterler ve sakızlardan çıkan yapıştırmalar vardı. Şimdilerde ise duvar stickerları ile modern duvarlar yaratmak...
  4. Yeni bir alışveriş sitesi

Yeni bir alışveriş sitesi

Mrb arkadaşlar sizlere yeni açılan bir alışveriş sitesi önereceğim. İçeriği çok ilgimi çekti. Ömür boyu aylık gelir ve ayın ödülü gibi sizinde ilginizi çekebilecek olaylar bulunuyor. Tek yapacağımız üye olmak ve sitede bulunan bize özel linki arkadaşlarımızla paylaşmak. Ne kadar çok arkadaşımız gelirse ayın ödülünü alma şansımız bir o kadar yüksek oluyor ve aynı zamanda arkadaşlarımızın...

Sayfayı Paylaş