gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Üc Damla

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

KAN TER GÖZYAŞI
    Bu üç damla azizdir.

Bu üç damlanın karıştığı şey de azizdir.

Neyin uğrunda olursa olsun...

Samimi olarak bir dava uğruna dökülen kanların karşılıksız kaldığı görülmemiş.

Ter de öyle.

Kim çalışarak ter dökmüş de karşılığını almamış?

Gözyaşı da öyle.

Zulme uğramış birinden dökülüyorsa o damla[​IMG]

düştüğü yeri yakacaktır.

Bu üç damla bedeldir;

bu bedel ödendiği zaman elde edilen şey meşrulaşır.

Kan[​IMG]toprağın;

ter[​IMG] ekmeğin;

gözyaşı[​IMG] yüreğin bereketidir.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Üc Damla
    Gözyaşı da öyle.

Zulme uğramış birinden dökülüyorsa o damla[​IMG]

düştüğü yeri yakacaktır.

İnşallah canım.Teşekkürler..

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    ne güzel yazmışın kan ter ve gözyaşı gercekten üç damla

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
Üc Damla konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Üc sartim var

Üc sartim var

ÜÇ ŞARTIM VAR Şöyle naklederler: "Birisi bir gün Hâtim-i Esam'ı evine dâvet etmişti. Fakat kabûl etmedi. Isrâr edince ona: "Gelirim ama üç şartım var. Nereye istersem oraya otururum. İstediğimi yerim. Ne dersem onu yapacaksınız." dedi. Adam kabûl etti. Hâtim-i Esamdâvet edenin evine gitti ve ayakkabıların konulduğu yere oturdu. Senin yerin orası değil dediklerinde,...
  2. dünyaca ünlü üc klasik müzik sanatcisi londrada

dünyaca ünlü üc klasik müzik sanatcisi londrada

klasik müzik sanatçılarının isimleri ünlü klasik müzik sanatçıları sanatçıları isimleri dünyaca ünlü dünyaca bestecileri Dünyaca ünlü üç klasik müzik sanatçısı, İngiliz Kraliyet Filarmoni orkestrası ile Londra’da konser verecek. Piyanist Gülsin Onay’ın solist olacağı konserde, şef Gürer Aykal’ın yönetimindeki Kraliyet Filarmoni Orkestrası, Ahmed Adnan Saygun’un anısına ünlü bestecinin...
  3. Dana

Dana

Bakınız; Sığır.Çevrenizdekilerin ve yakınlarınızın saygısını, sevgisini ve güvenini kazanıp, para açısından ferahlığa kavuşacağınız anlamındadır. Dana almak bol kazanç ve saygı görmek demektir. Çevrenizdekilerin ve yakınlarınızın saygısını, sevgisini ve güvenini kazanıp, para açısından ferahlığa kavuşacağınız anlamındadır. Dana almak bol kazanç ve saygı görmek demektir. Dana sağlıklı ve güçlü...
  4. En zor üc Zeka sorusu..

En zor üc Zeka sorusu..

en zor zeka soruları ve cevapları en zor zeka soruları ve cevapları dünyanın sorusu 1) Bütün gün boyunca aynı soruyu sorup her seferinde farklı cevap aldığımız soru nedir? 2) Bir otobüsde 7 cocuk var 7 cocugun 7 cantasinda 7 kedi 7 kedinin 7 yavrusu vardir burdaki ayaksayisi kactir? 3) Aşağıdaki dizenin son iki harfini bulunuz. A-D-S-İ-?-? Cok zor degilmi :laugh:
  5. Üc günde üc kilo vermeye ne dersiniz Melekerim?!!!!

Üc günde üc kilo vermeye ne dersiniz Melekerim?!!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş