gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Üç-erkek isimleri

Konu, 'u-Erkek İsimleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Üçe: arka, sırt Üçek: destek

Üçer: üç yiğit

Üçgü: erkek keçi

Üçok: özel isim

Üçük: sönmüş, soluk

Üç-erkek isimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Üç-kız isimleri

Üç-kız isimleri

Üçel: üçlü Üçgül: çiçekler açan otsu bir bitki yaban yoncası üç gül
  2. Şe Erkek İsimleri

Şe Erkek İsimleri

müslüman erkek isimleri müslüman bebek isimleri çocuk Şebab: gençlik, tazelik Şebap: gençlik, tazelik Şebhan: gece öten bülbül Şebib: gece öten bülbül Şecaaddin: dinin kahramanı, dinin yiğidi Şecaattin: yüreklilik, yiğitlilik Şeci: yürekli, cesur, yiğit Şefaaddin: dinin, Allah ile kul arasındaki aracılığı, dinin şefaati Türk dil kuralına göre "d/t" olarak kullanılır Şefaati:...
  3. İf-Erkek İsimleri

İf-Erkek İsimleri

İfdal: lütuf ve bağış İfhar: onurlandırma, üstün etme
  4. İl-Erkek İsimleri

İl-Erkek İsimleri

İl: memleket İlaydın: aydınlık, mutlu, demokratik ülke İlbay: vali bir yerin saygın kişisi sözü geçen İlbaşı: selçuklular' da köy yöneticisi İlbey: egemen olan vali bir yerin saygın kişisi İlbeyi: eski Türkler' de ve osmanlılarda bazı oymak beyleri ve ileri gelenler için kullanılan ünvan İlbilge: bir yerin en bilgini İlcan: ülkenin canı, sevdiği yurttaş, vatandaş çok canlı, hareketli
  5. ikiz erkek isimleri önerileri

ikiz erkek isimleri önerileri

selam melekler uzun bir bekleyişten sonra aşılama ile ikiz bebeklere hamile kaldım bir kaç ay sonra kısmet olursa bebişlerimi kucağıma alacam ama henüz onlar için isim düşünemedim bana ikiz erkek bebek isimleri önerebilirmisiniz beğendiğim olursa aralarından seçerek bebişlerime koymak istiyorum

Sayfayı Paylaş