gebe
  1. cücük

cücük Forum Okuru

Üc günde üc kilo vermeye ne dersiniz Melekerim?!!!!

Konu, 'Çöplük' kısmında cücük tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Üc günde üc kilo vermeye ne dersiniz Melekerim?!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Üc sartim var

Üc sartim var

ÜÇ ŞARTIM VAR Şöyle naklederler: "Birisi bir gün Hâtim-i Esam'ı evine dâvet etmişti. Fakat kabûl etmedi. Isrâr edince ona: "Gelirim ama üç şartım var. Nereye istersem oraya otururum. İstediğimi yerim. Ne dersem onu yapacaksınız." dedi. Adam kabûl etti. Hâtim-i Esamdâvet edenin evine gitti ve ayakkabıların konulduğu yere oturdu. Senin yerin orası değil dediklerinde,...
  2. dünyaca ünlü üc klasik müzik sanatcisi londrada

dünyaca ünlü üc klasik müzik sanatcisi londrada

klasik müzik sanatçılarının isimleri ünlü klasik müzik sanatçıları sanatçıları isimleri dünyaca ünlü dünyaca bestecileri Dünyaca ünlü üç klasik müzik sanatçısı, İngiliz Kraliyet Filarmoni orkestrası ile Londra’da konser verecek. Piyanist Gülsin Onay’ın solist olacağı konserde, şef Gürer Aykal’ın yönetimindeki Kraliyet Filarmoni Orkestrası, Ahmed Adnan Saygun’un anısına ünlü bestecinin...
  3. En zor üc Zeka sorusu..

En zor üc Zeka sorusu..

en zor zeka soruları ve cevapları en zor zeka soruları ve cevapları dünyanın sorusu 1) Bütün gün boyunca aynı soruyu sorup her seferinde farklı cevap aldığımız soru nedir? 2) Bir otobüsde 7 cocuk var 7 cocugun 7 cantasinda 7 kedi 7 kedinin 7 yavrusu vardir burdaki ayaksayisi kactir? 3) Aşağıdaki dizenin son iki harfini bulunuz. A-D-S-İ-?-? Cok zor degilmi :laugh:
  4. Üc Damla

Üc Damla

KAN TER GÖZYAŞI Bu üç damla azizdir. Bu üç damlanın karıştığı şey de azizdir. Neyin uğrunda olursa olsun... Samimi olarak bir dava uğruna dökülen kanların karşılıksız kaldığı görülmemiş. Ter de öyle. Kim çalışarak ter dökmüş de karşılığını almamış? Gözyaşı da öyle. Zulme uğramış birinden dökülüyorsa o damla düştüğü yeri yakacaktır. Bu üç damla bedeldir; bu bedel ödendiği zaman elde...
  5. Spor yapmadan 2 Haftada kilo vermeye ne  dersiniz melekler :)

Spor yapmadan 2 Haftada kilo vermeye ne dersiniz melekler :)

Ben şuanda bu diyeti yapıorum ve gerçekten işe yarıyorr. 2 gün oldu ve ben şimdiden 1 kilo verdim ve hiç ac kalmadan :) bende sana katılmak istiyorum diyen melekleri bekliyorumm sadece yapmamız gereken 50 puanı geçmmekk inanın bu hiçte zor değill, güzell görünmek için bu kadarını başarabiliriz dimi ;) İşte size güzel haber ideal kilomuza ulaşınca bu puanı 70 yapıp kilomuzu istediğimizz yerde...

Sayfayı Paylaş