gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Üç Hürel - Bir Sevmek Bin Defa - AKOR (versiyon 1)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

bir sevmek bin defa tab bir sevmek bin defa akor ölmek demekmiş notaları ölmek demekmiş tab Gm Cm Ab Gm
    Aşkın şarabından bilmeden içtim
    Cm Ab Gm
    Sevda yolundan bilmeden geçtim
    Cm
    Aşkın bir alevmiş yar yar
    Bb Gm
    Bir ateş parçası
    Cm Ab Gm
    Bilmeden gönlümü ateşe verdim ) 2

Gm Cm Ab Gm
    Bir sevmek bin defa ölmek demekmiş ) 2
    Cm Ab Gm
    Bin defa ölüp de hiç ölmemekmiş ) 2

Gm Cm Ab Gm
    Şarabı zehirmiş içtikçe öldüm
    Cm Ab Gm
    Yolu hep uçurum düştükçe öldüm
    Cm
    Aşkın bir alevmiş yar yar
    Bb Gm
    Bir ateş parçası
    Cm Ab Gm
    Ateşe gönlümü yaktıkça öldüm ) 2

Gm Cm Ab Gm
    Bir sevmek bin defa ölmek demekmiş ) 2
    Cm Ab Gm
    Bin defa ölüp de hiç ölmemekmiş ) 2

Üç Hürel - Bir Sevmek Bin Defa - AKOR (versiyon 1) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Oğul - TAB (versiyon 1)

Teoman - Oğul - TAB (versiyon 1)

e|------------------------------------------------------| B|------------------------------------------------------| G|--2-2-4-0 0 0 ----------------------------------------| D|--------------4--5------------------------------------| 2x A|------------------------------------------------------| E|------------------------------------------------------|...
  2. Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

teoman papatya tab Intro: e|-----1-------1-------1--------| b|---1---1---1---1---1---1------| g|------------------------------| d|-3-------4-------3------------| a|-------------------------3~~--| e|------------------------------| Riff 1: e|--------------------| b|--------------------| g|--------------------| d|-6s8-8-8-8---6-8----| Intro: tekrar riff1 3 defa ve a|-6s8-8-8-8---6-8----|...
  3. cebrail aleyhisselam neden üç defa oku demiş

cebrail aleyhisselam neden üç defa oku demiş

cebrail aleyhisselam neden üç defa oku demiş sorumun cevabını bilenler lütfen bu sayfadan cevabını yazsınlar
  4. 1 ayda 2 defa adet olunurmu?

1 ayda 2 defa adet olunurmu?

1 ayda iki kez adet olmak normalmi,1 ayda iki defa adet olan varmı,1 ayda iki defa adet olmak menepoz belirtisimi,1 ayda iki defa neden adet olunur,adet düzensizlikleri hakkında bilgiler Stres, üzüntü, hormonal nedenlerden ötürü 1 ay içerisinde 2 defa adet görülebilir.Bir adetin başlangıcından diğer adetin başlangıcına kadar geçen süre (1 siklus) 21-35 gün arasında olmalıdır. Kanama süresi...
  5. 1 ayda 2 defa adet olma nedenleri

1 ayda 2 defa adet olma nedenleri

sık adet görme nedir,sık adet görme sebepleri,sık adet görme hastalık belirtisimi,adet düzensizlikleri,adet kanaması hakkında bilgiler Sık adet (regl) görme (polimenore) adetlerin başlangıç günleri arasının 21 günden daha kısa olmasıdır. Burada bahsedilen süre bir adetin bitiminden diğer adetin başlamasına kadar "temiz kalınan" süre değildir, bir adetin ilk gününden bir sonraki...

Sayfayı Paylaş