gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

üç kişi bir sırrı saklayabilir ancak ikisi ölmüşse sözü kime aittir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Üç kişinin bildiği sır olmaz lafı Kurtalr Vadisi dizisinde ki PolaT alemdardan çıkmış peki ya üç kişi bir sırrı saklayabilir ancak ikisi ölmüşse sözü kime aittir bunu bilen var mı:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevgili Misafir merak ettiğiniz bilgileri öğrenmek için BURAYA TIKLAYIN lütfen.

üç kişi bir sırrı saklayabilir ancak ikisi ölmüşse sözü kime aittir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nev - İkisi Bir

Nev - İkisi Bir

Aşk,çelikten gümüşten kanadında Aşk,bastığın toprağın sıcağında Hiç konuşmamış,dokunmamış,bozulmamış Asla Senle ben,ateşten buz İkisi bir aslında Yak şehirleri,kalabalık sokakları Al,önümden bu sessiz kağıtları Hiç konuşmamış,dokunmamış,bozulmamış Asla Senle ben,ateşten buz İkisi bir aslında
  2. Ahmet Kaya Biz Üç Kişiydik Şarkı Sözü

Ahmet Kaya Biz Üç Kişiydik Şarkı Sözü

biz üç kişiydik hikayesi Biz üç kişiydik; Bedirhan, Nazlıcan ve ben Üç ağız, üç yürek, üç yeminli fişek... Adımız bela diye yazılmıştı dağlara taşlara Boynumuzda ağır vebal, koynumuzda çapraz tüfek. El tetikte kulak kirişte ve sırtımız toprağa emanet Baldıran acısıyla ovarak üşüyen ellerimizi Yıldız yorgan altında birbirimize sarılırdık Deniz çok uzaktaydı ve dokunuyordu yalnızlık. Gece...
  3. Montesquieu 'a ait özlü sözleri hayatı, biografisi kimdir

Montesquieu 'a ait özlü sözleri hayatı, biografisi kimdir

Montesquieu 'a ait özlü sözleri hayatı, biografisi kimdir Zekanın peşinde koşmayın aptallığı yakalarsınız. Eğer...
  4. üç kişi bir sırrı saklayabilir ama ikisi ölmüşse sözü kime ait

üç kişi bir sırrı saklayabilir ama ikisi ölmüşse sözü kime ait

üç kişi bir sırrı saklayabilir ancak ikisi ölmüşse sözü kime aittir üç kişi bir sırrı saklayabilir ancak ikisi ölmüşse sözü kime aittir diye merak edenlere, üç kişi bir sırrı saklayabilir ancak ikisi ölmüşse sözü Benjamin Franklin'e aittir diyoruz. Bu sözün sahibi Benjamin Franklin dir arkadaşlarım.
  5. çocuklarınızı sizin zamanınızdan başka zamana göre eğitin sözü kime aittir

çocuklarınızı sizin zamanınızdan başka zamana göre eğitin sözü kime aittir

çocuklarınızı sizin zamanınızdan başka zamana göre eğitin sözü kime aittir evet bu sorumun cevabını verecek olan arkadaşıma yada arkadaşlarıma şimdiden tşklerimi sunuyorum.

Sayfayı Paylaş