gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Üç Nokta Bir Aşk

Konu, 'Çöplük' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Üç Nokta Bir Aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fatoş Seğmen aşkına nokta koydu

Fatoş Seğmen aşkına nokta koydu

BÜYÜK AŞK BİTTİ YAKLAŞIK 3 YILDIR İSMAİL KAYA İLE BİRLİKTE OLAN FATOŞ SEĞMEN ARTIK YALNIZ! NEDENİ İSE; FATOŞ'UN İŞLERİ NEDENİYLE SEVGİLİSİYLE GÖRÜŞEMEMESİ. Mankenlikten oyunculuğa transfer olan Fatoş Seğmen'in kariyer hedefi aşkından üstün geldi! Fatoş, yaklaşık 3 yıldan beri birlikte olduğu İsmail Kaya'dan ayrıldı. Ortak bir kararla ilişkilerini bitirdiklerini söyleyen Fatoş Seğmen,...
  2. Üç nokta koy yeter...

Üç nokta koy yeter...

sus sevgili Hadi sevgili bana sevdiğini söyle… Ama hiç “seni seviyorum” cümlesi olmasın içinde. Hadi sevgili seviyorsa n yüreğin gelsin dile. Ben dille söylediğinin dilde kalacağını biliyorum nihayetin de. Verebiliy orsan yüreğini ver elime…Yüreğini ver ki inanayım sevdiğine. Herkesler e söylediklerini ise bana sakın söyleme… Hadi sevgili bana sevdiğini söyle. “Ama, keşke, maalesef” li...
  3. Başrolde Aşk, üçü bir arada oyuncuları

Başrolde Aşk, üçü bir arada oyuncuları

başrolde aşk oyuncuları trt1 başrolde aşk, başrolde aşk, başrolde aşk dizisi, yeni dizi, trt dizileri, trt1 dizileri, dolunay soysert, vildan atasever, akasya asıltürkmen, başrolde aşk dizisi oyuncuları TRT1 ekranlarında yarın akşam ekranlara yeni bir dizi geliyor Melek'ler. Bu dizinin adı Başrolde Aşk ve dizi oyuncuları ise üçü bir arada gibi adeta :) Ekranların en sevilen kadınları bu...
  4. Tuğba Özay Üç Nokta şarkısı

Tuğba Özay Üç Nokta şarkısı

tuğba özay üç nokta, albümü, şarkısı, şarkıları, şarkı sözü, hepsi burada arkadaşlarım Tuğba Özay'ın yeni albümüne adını verdiği "Üç Nokta" şarkısının sözlerini bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Seni Cümle içinde Kullanmamı isteseler Kullanamam Çünkü Artık Adını Ne Kadar Çok istesemde Anamam Senin için Dağları Delerim Güneş Olur Denizleri Yakarım Yüreğine Yağmur...
  5. Tuğba Özay Üç Nokta Albümü 2011

Tuğba Özay Üç Nokta Albümü 2011

albümler, yeni albümler, tuğba özay yeni albümler, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. TUĞBA ÖZAY'IN İKİNCİ ALBÜMÜ: 3 NOKTA Birinci albümü çok tutmuş olmalı ki ikinci albümünü yapmış Tuğba Özay, bir de tanıtıma çıkmış melekler. Tuğba Özay Üç Nokta 2011 Albümü müzikmarketlerde yerini aldı :) Albümde toplam 12 şarkı bulunmakta, şarkılar şöle melekler; 01....

Sayfayı Paylaş