Üç nokta koy yeter...

AYTASI

Aktif Üye
Üye
Üç nokta koy yeter...
sus sevgili

Hadi sevgili bana sevdiğini söyle… Ama hiç “seni seviyorum” cümlesi olmasın içinde. Hadi sevgili seviyorsa n yüreğin gelsin dile. Ben dille söylediğinin dilde kalacağını biliyorum nihayetin de. Verebiliy orsan yüreğini ver elime…Yüreğini ver ki inanayım sevdiğine. Herkesler e söylediklerini ise bana sakın söyleme…

Hadi sevgili bana sevdiğini söyle. “Ama, keşke, maalesef” li cümleler olmasın içinde. Çünkü ben bitmemiş cümleler istemiyor um aşk defterimd e. Başla ve bitir gerekiyor sa bütün cümlelerini ama dediğim gibi tek mazeret olmasın içinde…

Hadi sevgili bana sevdiğini söyle. “Senin için ölüme gözü kara giderim falan da” deme. Sunabilec eksen gözü kara yaşamını sun bana. Adayabili rsen ada kalan ömrünü ömrüme. Öyle inandır kendini beni sevdiğine ve öyle inandır beni, beni sevdiğine…

Hadi sevgili bana sevdiğini söyle. İçinde “dün ve yarın olmasın.” Sadece “bugün” olsun. Bütün cümlelerin şimdiki zamanda dile gelsin. Haydi sevgili gün bugündür bana ithaf ederek kurtar sevgi cümlelerini. Bakalım kaç sevgi cümlesi kurabilec eksin bir günde? Söylesene kuracağın bütün cümlelerin yetecek mi bugüne?

Hadi sevgili bana sevdiğini söyle… İçinde “sen ve ben” de olmasın. “Biz” olsun sadece. "Biz" diye başladığın cümleyi yine “biz” diye bitirebil ecek misin? Hadi göster bana marifetin i? Göster ki inanayım beni sevdiğine. İnandır beni sevdiğine.

“Seni seviyorum, ama….” diyorsan, yok yok “seni ölümüne sevdiğimi sen zaten biliyorsu n keşke ….. olmasın” diye devam ediyorsan, “biz seninle çok güzel şeyler yaşayacağız ama bu bugün mümkün değil” diyorsan ve “ben … vazgeçemem” diye devam ediyorsan/edeceksen bana sevdiğini sakın söyleme sevgili.

En iyisi sus sevgili hiçbir şey söyleme...
Üç nokta koy yeter...

alinti

Verebiliy orsan yüreğini ver elime…Yüreğini ver ki inanayım sevdiğine. Herkesler e söylediklerini ise bana sakın söyleme…

veremezsn ki...hiç kmse veremez yüreğni böyle değilmi:)
çok güzel cnm..duygu dolu yüreğne sağlk.her paylştğn yazı da bi kat daha yakndan tanyrm senin güzel yüreğni.teşekkür ederm:)

Tesekkür ederim canim asil senin yüregin duygu dolu ben sadece vesile olabiliyorum paylastiklarimla hissedilen yüregine saglik :kiss:

tek kelimeyle müthiş çok beğendim paylaşım için teşekkürler cnm emeğine sağlık:uhu: gözlerim doldu okurken ve son ...

Geri