gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

üç noktaLı cümLeLer biriktirirdim senin için...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

Ne kir üç noktaLı cümLeLer biriktirirdim senin için... Ne de toz.. Yıllar birikmiş paçalarımda..
    Sıralı dağlar ardına koşturduğum senli düşler düşünceler vardı ceplerimde..
    Her sana ulaşma isteği içimde belirdiğinde ellerime alır serperdim yüzünü yeryüzünün dört bir yanına..

Her taraf senin düşlerinle dolardı her düşünce sana varırdı
    Yollar sana çıkar gözler sana bakar birikmiş yıllar bir sana söz geçiremezdi..

Yıllanmış şarap gibiydin gönül mahzenimde. Kimse bulamasın diye arar gibi yapardım seni..
    Halbuki ne kadar yakınımdaydın bir nefes üfleyişi kadar..
    Üç noktalı cümleler biriktirirdim senin için(...) ..
    Konulan her noktaya bir ömür biçerdim ömrünün uzun olmasını dilerdim..
    Ağırlığın omuzlarımdan başlar ayak parmak uçlarıma kadar inerdi..
    Bükülürdü belim susardı dilim konuşamazdım sana karşı..
    Konuşabilseydim eğer yine "Seni Seviyorum" derdim..

Hiç bir engel yoktu benim çağlayan ırmağımın önünde..
    Bir can borcum vardı o da ALLAH'a aitti..

. . .
    Bir masaLın hiç kaybetmeyen kahramanı gibi hissederdim senleyken..
    Oysa bir kukla tiyatrosunda ipleri başkasının ellerinde olan oyuncakmışım..

Hey sen..
    Sola fazla çekme ipi
    Orada yüreğim var..

üç noktaLı cümLeLer biriktirirdim senin için... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Trichogaster trichopterus (Üç Noktalı Gurami)

Trichogaster trichopterus (Üç Noktalı Gurami)

üç noktalı gurami Boy:En fazla 15 cm ye kadar büyüyebilirler. Sıcaklık:Sıcaklık 26-27 derece olmalıdır.Tüm labirentli balıklarda bu sıcaklık uygundur. Ph:7.0 uygundur. Su sertliği:Yumuşaktada rahat yaşar ortadada.Ama yumuşak su tüm labirentliler için en uygun olanıdır. Üreme:1000 e kadar yumurta dökebilme yetenekleri vardır.Üç noktalıların üremeleri ilginçtir.Erkek atmosferden suyun...
  2. Erkek ve kadın için red etme cümleleri

Erkek ve kadın için red etme cümleleri

KADINLARIN ERKEKLERİ REDDETME CÜMLELERİ 1-Arkadaş kalalım ( benim yanımda olda erkek arkadaşlarımın neler yaptığını anlatacak bir adamım olsun) 2-Sözlüm var ( senle beraber olmaktansa her yalanı söylerim ) 3-Şu sıralar kariyerime konsantreyim ( İş yapmak bile senle beraber olmaktan daha ilginçtir) 4-Sorun senden değil benden kaynaklanıyor ( sorun senden kaynaklanıyor) 5-Aynı iş yerinde...
  3. üç yaşından daha önce olanları için hatırlamıyoruz?

üç yaşından daha önce olanları için hatırlamıyoruz?

Bütün anılarımı hatırlıyorum ama bir üç yaşımdan küçük olanları hatırlamıyorum diyorsanız meleklerim bu paylaştığım bilgi tam sizlere göre.... Acaba niçin üç yaşından küçük deneyimlerimizi hatırlamıyoruz ?? üç yaşından daha önce olanları için hatırlamıyoruz? Bilim adamları geçmiş deneyimlerimizi saklayan hafızamızın beynimizde anıveya öykü şeklinde organize olduğunu ileri sürüyorlar. Üç...
  4. Senden, senin için vaz geçiyorum

Senden, senin için vaz geçiyorum

senden senin için vazgeçiyorum senin için senden vazgeçiyorum vazgeçerim oğlu kalbini veren baba Bir Murat Aslan filmi arkadaşlarım UMUT 2008 yapımı... Seyretmeyen anne yada babaların özellikle babaların seyretmesini tavsiye ediyorum. Başlığı aldığım yer, filmin sonunda oğlunu yaşatmak için ( oğluna ilik nakli gerekiyor ) oğluna söylediği cümleden aldım. Aynen cümle buydu, Senden, senin için...
  5. Bir İçinde Üç Bot

Bir İçinde Üç Bot

Bu botlar 3 farklı şekilde giyilebiliyor.Şıklığı dışında değişik yerlerde bulunan furmuarlar sayesinde farklı sitillerde giyilebiliyo..Hergün farklı olmak elinizde.

Sayfayı Paylaş