gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

üç versiyonlu saç muhabbeti

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: üç versiyonlu saç muhabbeti

:puha: :puha: inanamıyorum çok güldüm yaaa.. vallahi helal erkeklere yaa bu kadar olur ne güzel sıhatler olsun abi sağol.. bide kadınlara bak:D:D:D erkekler neden önce ölüyo anlaşıldı:puha: kadınlara laf yetiştiricem diye ömrü gidiyo; ama hepsi böle deil tabii bu romantik erkeklerin tipi..düpedüz naz yapıyo kadın oda çekiyo.. güzelll

saolun adminim süper bi paylaşım..

3. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: üç versiyonlu saç muhabbeti

zuahahahaa süperdi yaaaaa bittim

üç versiyonlu saç muhabbeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhabbet

Muhabbet

Sevgi ve aşk üzüntü ve kedere, akıl ölçülerinin dışına çıkmaya; dünya sıkıntısına, hastanın vefatına; Birine aşırı derecede tutkun olmak dince ve malca noksanlığa, Allah aşkı ve neticete kişiyi gerçek aşka ulaştıran makul ve dozunda sevgi asalete, yaratıılış güzelliğine, Kişinin eşini sevmesi her türlü hayra, dünya ve ahiretin güzel nimetlerine, sünnete uymaya, Sevdiği ile vuslata ermek bazen...
  2. Overclock Versiyonlu EN9800GTX+ Serisi çıktı

Overclock Versiyonlu EN9800GTX+ Serisi çıktı

ASUS, NVIDIA'nın en güncel grafik işlemcisi olan GeForce 9800GTX+ GPU'sunu taşıyan EN9800GTX+/HTDP/512M ekran kartını duyurdu. ASUS EN9800GTX+ serisinin sınırlı sayıda üretilen, overclock edilmiş bu ekran kartları, grafik performansını artırmak isteyen kullanıcılar için benzersiz yazılımlar sunuyor. Bu yazılımlar arasında gerçek zamanlı overclock, benchmark yapılması ve video yakalanmasına...
  3. Evlilik muhabbetlerİ

Evlilik muhabbetlerİ

EVLİLİK BÖLÜM 1; Tipik bir maço adam çok hoş bir kadınla evlenir ve nikahın hemen Ardından kurallarını ortaya koyar.'' Eve ne zaman istersem saat kaçta istersem ki her şeyden önce eğer istersem o zaman gelirim ve senden bu konuyla ilgili bir tartışma istemiyorum. Ben başka bir şey söylemedikçe her akşam yemek masasını kusursuz istiyorum. İstediğim zaman eski kız arkadaşlarımla içmeye ve...
  4. Üç Adımda Muhteşem Saçlar

Üç Adımda Muhteşem Saçlar

inatçı saçlar saç nasıl gür olur gür saç nasıl olur saçlar için kesim modelleri kıvırcıklaştırılır Ekranlarda izlediğiniz ünlülerin saçlarına özendiğiniz oluyor mu? Boş verin! İşin gerçeği, herkesin hayran kaldığı ünlülerin bile bu konuda bazı hilelere başvurdukları bilinir. Bakımlı saçların kendini gösterebilmesi için de kusursuz bir kesime ihtiyaç vardır. Bakın profesyonel...
  5. Muhabbet kuşu

Muhabbet kuşu

eskiden bir tane muhabbet aldım gagasını cok gıcırdatır ve uyurdu daha sonra tüyleri kabardı var sıcak yer aramaya çalışıyor bacaklarımı biraz açtımda girebildiğince giriyordu ve ondan 1gün sonra öldü şimdi bir tane daha aldım 23 Mart'ta yine aynılarını yapmaya başladı acaba oda ölebilir mi şimdiden tşk

Sayfayı Paylaş