gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Uçak Beklerken Evlilik Alışverişi

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Dünya Ticaret Merkezi bünyesinde bulunan EGS Business Park'ta açılacak olan "evlilik" konseptli Marry Mall Alışveriş Merkezi (AVM), Atatürk Hava Limanı'na gelen yolcuları da müşteri olarak çekmeyi planlıyor. Marry Mall'un proje ve kiralama danışmanlığını üstlenen Porte Group'un Yönetim Kurulu üyesi Beşir Ustaoğlu, AVM'nin havaalanına yakınlığına dikkat çekerek yolcuların uçak bekledikleri sürede alışveriş merkezine gelebileceğini belirtti. Evlilik için gerekli olan bütün mağazaların yer alacağı AVM'de gelinlik satan mağazalar ağırlıkta olacak. Tanıtım kitapçığında, "Evlilik, öncesi ve sonrasıyla o kadar geniş bir konsept ki" denerek geleneksel bir AVM'de bulunan tüm mağazaların Marry Mall'da yer alacağı kaydedildi.

22 bin 799 metrekarelik alan üzerine kurulu ve 14 bin 596 metrekare kiralanabilir alana sahip AVM'de 136 mağaza olacak. Türkiye'deki ilk konseptli alışveriş merkezinde 1750 araçlık ücretsiz otopark da bulunacak.

Nisanda açılacak alışveriş merkezinde 50-60 kişilik bir nikah salonu, düğün fotoğrafçısı, kuyumcu, kozmetik, güzellik salonu, balayı için turizm şirketlerine kadar, evlilik için gerekli her şey bulunacak

Milliyet

Uçak Beklerken Evlilik Alışverişi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beklerken

Beklerken

En sonunda yorulmuş ve umudumu kaybetmiştim. Daha fazla dayanamayacaktım artık, son dakikalarımı da oturarak geçirmeliydim. Saatlerdir yürüyerek vakit geçirmiştim zaten. Oturacak bir yer vardı. Aslında bir sürü yer vardı ama benim gibilerin bulunması gereken yer şu an karşımdaydı. Oraya doğru yürümeye başladım. Bu sırada son bir ümitle telefona sarıldım ama gene ulaşamadım. Yenilgiyi...
  2. Alışveriş

Alışveriş

Bir şey satmak yahut almak, satılan veya alınan şeye nispetle kişinin kazanacağı hayır ya da şerdir. Ev satın almak evlenmeye, toprak satın almak evlenip çoluk çocuk sahibi olmaya, Ağaç satın almak faydası sürekli olan bir işe, Elbise satın almak uzun ömmre, Peşin para ile veresiye mal almak rızkı yenilemeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Almak ve Satmak.) (Yeterli tabir için, ne alınıp...
  3. Alışveriş....

Alışveriş....

Kadının biri alışveriş için şehre inmiş, ilk girdiği dükkânda harika ayakkabılar bulmuş, ikincide de nefis bir elbise..Üçüncü dükkânda her şey 5 dolara inmiş, gözlerine inanamazken birden cep telefonu çalmış.. Hattaki kadın doktor ona kocasının feci bir trafik kazası geçirdiğini, durumunun kritik olduğunu, yoğun bakıma kaldırıldığını söylemiş.. Kadın doktora kocasına çarşıda olduğunu...
  4. Evlilik Alışverişinde Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Evlilik Alışverişinde Dikkat Edilmesi Gerekenler!

evlilik alışverişi, evlilik alışverisi nasıl olmalı, evililik alışverisi hakkında Sevgili melekler, evlilik hazırlığındaki çiftlere faydalı olacağını umduğumuz bir konu hakknda bilgiler vereceğiz sizlere. Evlilik öncesi en çok zorlanılan konulardan biri olan alışverişte zorlanmamanız, müstakbel eşiniz ve ailelerinizle birlikte gerginlik yaşamamanız ve bütçenizi sarsmamanız için işte evlilik...

Sayfayı Paylaş