gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

ucak vurun

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

[flash]http://www.mekkedeyiz.biz/Games/21305.swf[/flash]

ucak vurun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dilek Budak - Vur Vur

Dilek Budak - Vur Vur

Ask için aglarim askla gülerim Ask için çarpiyor yanan yüregim Ask için ölmekse ölebilirim Vur vur vur Askin serefine vur Vur vur vur Kadehin dibine vur Vur vur vur Vur vur vur Hüzün karasi gözleri gülüsleri inan aklimda Acisina tatlisina hazirim bu askin sonuna Sevdana açildim yelkenler fora Hiçbir firtina duramaz benim karsimda
  2. Ucaktaki diyaloglar

Ucaktaki diyaloglar

boeing 737 de (yerde park halinde) kokpitten orta pencere açik uyarisi alinir amire bakmasi için komut verilir amir ortaya geldiginde yolcular arasinda bi tartisma bi kargasa oldugunu görür. bi bakar orta emergency pencere açik.sorar nedir problem diye. cam kenarindaki abi futursuzca cevap verir: "uçak cok havasizdi bende pencereyi açtim kalkarken kapaticam" = = yine ayni model...
  3. Bir Ucak Düsünün Herseyi ALtın

Bir Ucak Düsünün Herseyi ALtın

amanınnnnnnnnn bu uçağı hırsızlar görmesinnnnnnnn :piha::piha:
  4. Somaliye Giden Ucakta Panik

Somaliye Giden Ucakta Panik

uçakta panik yaşandı ufak çaplı kaza başbakanın uçagı köpeğe çarpıyordu hakkında bilgiler burada Meleklerim somaliye giden uçakta büyük panik yaşlanmış. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğanın içinde bulunduğu uçakta yanısıra eşlik edecek heyet ile Nihat Doğan , AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan...

Sayfayı Paylaş