gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

UçakLar

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: UçakLar
    Paylasim icin tsk.

UçakLar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uçaktan manzaralar

uçaktan manzaralar

uçaktan manzaralar
  2. İlk uçak

İlk uçak

İnsanoğlunun gökyüzüne yükselmesi, bundan bir asır önce Amerika’nın Ohio eyaletinde motorlu küçük bir uçak sayesinde gerçekleşti. Olayın kahramanlarıysa eğitimlerini tamamlayamamış, diplomaları olmayan, iki kardeş. Çocukken okudukları bir romanın etkisinde kalarak uçma hayaliyle yanıp tutuşan Wright kardeşler, 1903 tarihinde “Kitty Hawk” adını verdikleri, 16 beygir gücünde bir motor ve iki...
  3. Uçak Korkusu

Uçak Korkusu

uçak korkusunu yenmek ucaktan korkuyorum uçağa binmekten korkuyorum ucak duasi ucak korkusu icin dua Türk toplumunun yüzde 20'sinin bir ya da birden fazla fobisi var. Sanatçılardan ise fobisi olmayan yok gibi. En çok yalnızlıktan, karanlıktan, yüksek ve kapalı mekanlardan korkuluyor. İnsanların fobileri o kadar çok ki saymakla bitmiyor. Fobilerin bir kısmı rüyalardan bir kısmı ise insanın...
  4. rüya gördüm uçağa binmiştim

rüya gördüm uçağa binmiştim

Rüyamda uçağa bindiğimi gördüm, normalde hiç binmemiştim, çok garip bir duygu uçmak :D İyi birşey mi bu rüya şimdi :D

Sayfayı Paylaş