gebe
  1. Meraklı Turşucu

Meraklı Turşucu Forum Okuru

Uçaklarda Korna Var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Meraklı Turşucu tarafından paylaşıldı.

Yahu merak ediyorum arkadaşlarım sevgili melekler, acaba uçaklarda korna vaar mı yaaa, sakın bana deli gibi bakmayın ama vallahhi merak ediyorum. Var mı Yok mu bilen var mı ? [​IMG]

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Hı ne uçakta korna mı? :D:D Vallahi şimdi biraz araştırmak lazım. Sahi yoktur heralde ya, yoksa varmı ki hani kuşlarakorna çalsınlar diye :puha:

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kuşlar değil de bulutlara vardır belki korna, düttttt hahaha

4. elif:S

elif:S Forum Okuru

BeNcE YoK ÇüNkÜ MaNtIkLı DeĞiL :D

Uçaklarda Korna Var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Var Mısın

Var Mısın

Benımle uzun sürecek olan bir beraberlıge hazır mısın? bu öyle bir beraberlık olacak ki;boyutları sadece şu görünen alemden ıbaret degıl,belkı de öteler ötesınde de sürecek olan bır bırlıktelık olacak. Sana önce kendımden bahsedeyım ıstersen.Ben bır göçebeyım,hanı göçebelerı bılırsın,cadırlarını kurarlarken söküp yollarına revan olacakları günlerı de düşünürler,yüklerı hafıftır,topraga...
  2. korna

korna

Korna Rüyada korna sesi duymak, çok yakın zamanda beklemediğiniz kadar iyi bir durumla karşı karşıya kalacağınıza yorumlanır. Rüyada korna sesi duymak, çok yakın zamanda beklemediğiniz kadar iyi bir durumla karşı karşıya kalacağınıza yorumlanır. Korna sesi kişinin tüm çevresini ilgilendiren haberdir.
  3. Uçağınız Düşüyor ( Son 45 saniyeniz var )

Uçağınız Düşüyor ( Son 45 saniyeniz var )

Bindiğiniz uçak düşmeye başladı ve Pilot Erdem , Sayın yolcularımız 45 saniye sonra çakılmış olacağız diye anons yaptıktan sonraki 45 saniyede neler yapardınız
  4. İzmirde Uçak bakım onarım teknisyenliği bölümü olan lise var mı ?

İzmirde Uçak bakım onarım teknisyenliği bölümü olan lise var mı ?

meslek lisesi ucak bolumu, motor bolumu olan liseler, ucak bakim liseleri, ucak bakim meslek lisesi, ucak bolumu liseleri, Başlıktan anlaşıldığı gibi kardeşlerim. Uçak bakim onarım teknisyanliği bölümü var mı izmirde ? Taban puanı kaç okuyan var mı ?

Sayfayı Paylaş