gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Uçaktan inanılmaz görüntüler (istanbul seli)

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

uçaktan manzaralar istanbul seli istanbul seli görüntüleri ikitelli
    Allah bu bölgede oturanlara güc kuvvet versin :uhu: vefat edenlerede rahmet diliyorum :uhu: yakinlarinada allahtan sabir ...
    Insallah gün gectikce ölü sayisi cogalmaz :uhu:

Sağanak yağışın yol açtığı sel, İstanbul'un İkitelli, Sefaköy ve Halkalı bölgesini sular altında bıraktı. TEM'i havaalanına bağlayan Basın Ekspres yolu trafiğe kapandı. 17 kişinin hayatını kaybettiği Sefaköy-Halkalı-İkitelli üçgeninin havadan çekilen görüntüleri ise felaketi tüm açıklığıyla gözler önüne serdi.

Hürriyet Video Galeri : Uçaktan inanılmaz görüntüler

Uçaktan inanılmaz görüntüler (istanbul seli) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bangkok - İstanbul uçağında büyük tehlike

Bangkok - İstanbul uçağında büyük tehlike

Türk Hava Yolları'nın (THY) Bangkok - İstanbul seferini yapan yolcu uçağı dün akşam büyük bir tehlike atlattı. Bangkok Suvanhabumi Havalimanı'ndan yerel saatle 23:35 de kalkış yapması planlanan 61 sefer sayılı "Gaziantep" adlı Airbus - 330 tipi yolcu uçağı, bu meydandan kalkış için pistte hareket ettiği başladığı esnada lastiği bir anda patlayarak alev aldı. Buna rağmen kalkış için...
  2. Selim Gülgören - İstanbul Bana Dar - AKOR (versiyon 1)

Selim Gülgören - İstanbul Bana Dar - AKOR (versiyon 1)

istanbul bana dar notaları istanbul bana dar akor Dm(Bm) İstanbul bana dar Dm(Bm) Am(G) Biliyorum her seferinde, Bu durgunluğun sebebi ne? F(D) E(A) Bizim tedirginliğimize... Dm(Bm) Am(G) Korkuyorum ya geri teperse, Pusulamın yönü değişirse, F(D) E(A) O zaman hatıralar, İstanbul bana dar, Dm(Bm) Şeklini değiştiriyor...
  3. kaplan ve et (su altında)inanılmaz görüntüler

kaplan ve et (su altında)inanılmaz görüntüler

inanılmaz görüntüler inanilmaz görüntüler inanilmaz goruntuler kaplan Kaplanın doğasından ötürü ete karşı koyamaz değilmi? işte ete ulaşmak için kaplanın görüntüsü hemde su altında inanılmaz görüntüler.
  4. Doğadan inanılmaz görüntüler!

Doğadan inanılmaz görüntüler!

doğadan ilginç görüntüler Doğa resimi, resimleri, nelerdir konuları hakkında bilgi alalım arkadaşlar. Hakikaten resimler sanatçının elincen çıkmış gibi :)

Sayfayı Paylaş