gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

ucan ali

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

ucan ali konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ali Ertekin

Ali Ertekin

Felek ile şu cihanı bölüştük Saray aldı hanı bana bıraktı Yer yüzünü adım adım dolaştık Zevki aldı gamı bana bıraktı Ertekin der felek sen de yanasın Benim gibi aralarda...
  2. Ucan Saray

Ucan Saray

Dünyanın en zengin adamlarından biri olan Brunei Sultanı'nın yenilenen uçağının içi görüntülendi. Brunei Sultanı, 100 milyon dolarlık Airbus A340-212 model uçağını ABD Savunma Bakanlığı'na çalışan Raytheon şirketine yeniden yapılandırdı. Teksas Waco'daki Raytheon tesislerinde yapılan iyileştirmeler için Sultan 120 milyon dolar ödedi. Ve ortaya son teknoloji, süper güvenli altın...
  3. aliye

aliye

Başrollerini Nejat İşler (Deniz), Sanem Çelik (Aliye), Halit Ergenç’ in (Sinan) paylaştığı ve yönetmenliğini Kudret Sabancı'nın üstlendiği Aliye, iki çocuğu arasında kalan genç, güzel bir kadının dramını ve hayatla mücadelesini anlatıyor. Aliye, evli ve iki çocuklu zengin bir ailenin gelinidir. Büyük bir evde kayınvalide ve eşinin kız kardeşiyle birlikte yaşamaktadır. Evliliğinde aradığı...
  4. Sedat Ucan - Allah'im İlahisi

Sedat Ucan - Allah'im İlahisi

huzuruna gelmek için ilahisi sedat uçan kulluk istiyorum sedat uçan allahım ilahisi allahım Huzuruna gelmek icin Yuzum yoktur hic Allah'im Aglarim hep icin icin Derdim bilinmez Allah'im Yasim silinmez Allah'im Kulluk istiyorum her an Sen nasip eyle Allah'im Gercekten Sana inanan Kullardan eyle Allah'im Huzuruna nasil gelem Gunahkarim cok Allah'im Bu atesle nasil gulem Artik gulemem Allah'im...
  5. Hz. Ali

Hz. Ali

rüyada hz alinin resmini görmek ALİ İBN EBİ TÂLİB Resulullah'ın amcasının oğlu, damadı, dördüncü halife. Babası Ebû Talib, annesi Kureyş'ten Fâtıma binti Esed, dedesi Abdulmuttalib'tir. Künyesi Ebu'ı Hasan ve Ebû Tûrab (toprağın babası), lâkabı Haydar; ünvanı Emîru'l-Mü'minin'dir. Ayrıca 'ALLAH'ın Arslanı' ünvanıyla da anılır. Hz. Ali küçük yaşından beri Resulullah'ın yanında büyüdü. On...

Sayfayı Paylaş