gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Uçankuş Programinda Olay…

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

UÇANKUŞ PROGRAMINDA HÜLYA-GÜLBEN-PETEK KASETİNDEN SONRA HÜLYA AVŞAR’IN ANNESİ EMRAL AVŞAR CANLI YAYINA BAĞLANMAK İSTEDİ! NE VAR Kİ PROGRAM KOORDİNATÖRÜ BEKİR HAZAR EMRAL AVŞAR’A “BİZ KİMSENİN ANNESİNİ, ABLASINI, KIZ KARDEŞİNİ YAYINA ALMIYORUZ. ANCAK KIZINIZ HÜLYA AVŞAR’IN SÖYLEYECEĞİ ŞEYLER VARSA HEMEN BAĞLAYABİLİRİZ” YANITINI VERDİ! BUNUN ÜZERİNE ÖFKELENEN HÜLYA AVŞAR’IN ANNESİ “OLUR MU ÖYLE ŞEY, BENİM SÖYLEYECEĞİM ŞEYLER VAR. EROL KÖSE’YE ÇOK AĞIR KONUŞACAĞIM, HÜLYA AVŞAR’LA PETEK DİNÇÖZ’Ü NASIL AYNI KEFEYE KOYAR, ONLARIN ALBÜMLERİNİ NASIL TARTIŞIR, GÜLBEN ERGEN BİZİM AİLEYE TEŞKİLATÇI DEDİ, O’NA DA CEVABIM VAR!” DİYE KONUŞSA DA BEKİR HAZAR “YAYINLADIĞIMIZ KASET HÜLYA, GÜLBEN VE PETEK’LE İLGİLİ, BİZ SİZİ DEĞİL ANCAK HÜLYA HANIM’I İSTERSE YAYINA ALABİLİRİZ” YANITINI VERDİ! BUNUN ÜZERİNE HÜLYA AVŞAR’IN ANNESİ “BENİM YAYINA BAĞLANMAMI İSTEYEN ÇOK KANAL VAR, BEN ORADA KONUŞURUM” DEDİ. BEKİR HAZAR’DA “İSTEDİĞİNİZ YERDE KONUŞUN, SİZİ AĞIRLAYACAK, ÇOK PROGRAM OLDUĞUNU BİLİYORUZ, AMA BURASI UÇANKUŞ, BİZ KİMSENİN ANNESİNİ BAĞLAMIYORUZ, YİNELİYORUM BİR SIKINTI VARSA HÜLYA HANIM HEMEN BAĞLANSIN” DİYE KONUŞTU! BELLİ Kİ “AVŞAR CAMİASI”NIN SÖZCÜSÜ EMRAL HANIM ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE YİNE BOMBALAR PATLATACAK SABAH VE GÜNDÜZ KUŞAĞINDAKİ PROGRAMLARA DUYRULUR! BU KONUŞMALAR SONRASI İSE AYNI ZAMANDA KÖŞE YAZARI OLAN BEKİR HAZAR “HAYATIMDA BÖYLE ŞEY GÖRMEDİM, KENDİ KÖŞEMDE BU KONUŞMANIN AYRINTILARINI YAZACAĞIM. İNANAMIYORUM. HÜLYA AVŞAR NEDEN HALA ANNESİ VASITASIYLA KONUŞMAK İSTİYOR…” DEDİ.. Büyük ihtimalle Emral Avşar bugün çok az ihtimal olsa da Seda Sayan’da ama büyük ihtimalle de Esra Ceyhan da yayında olacaktır.. Kaçırmayın!!!

Tabi Hülya Avşar son anda fikir değiştirmezse yada sevgilisi Sadettin Saran Hülya’ya “senin ağzın dilin yok mu, niye her dakika karşımıza annen çıkıyor,yaşam boyunca böyle mi yaşayacağız?” demezse!!!

Uçankuş Programinda Olay… konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Programlar

Programlar

programlar Yavuz’un Süper Minibüsü 13 Haziran 2008 Cuma | 10:03 Yavuz Seçkin hafta için her gün 18.00–20.00 saatleri arasında sizlerle . . Radyo Güzeli 20 Mart 2008 Perşembe | 10:26 Hafta içi her akşam 20:00'de Süper FM'de Denizhan Burhan'la Yansıma 26 Ekim 2007 Cuma | 19:07 Gecenin yalnızlığı şiirlerle ve duyguların paylaşıldığı...
  2. unutulmaz programlar

unutulmaz programlar

Güner Ümit in kadın kılığında Turnike sunması... Fatma Girik in Söz Fato da programında ilk tükürüşü... Medyum Memiş in Medyum Keto ya giriştiği saniyeler... Yıldo nun Süpermen kılığında Turnike sunması... Sadettin Teksoy un kutuplarda kıbleyi arayıp namaz kılması... Kaan Yakuphan in haber sunduğu sırada arkasında bulunan dev panonun kafasına inmesi... Tolga Gariboglu nun Hugo...
  3. olay olay olay!!! çanta modası

olay olay olay!!! çanta modası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Tutulma Olayları

Tutulma Olayları

Ay Dünya'nın, Dünya da Güneş'in çevresinde, birbirine çok yakın düzlemler içinde dolanır. Bu düzlemler birbiriyle çakıştığı zaman, Güneş, Ay ve Dünya artık aynı doğru üzerindedir. İşte o zaman tam (tutulan gökcismi tamamıyla güzden kaybolur) ya da parçalı (gökcisminin yalnız bir parçası gözükmez) bir tutul ma olayı meydana gelir. Güneş Tutulması Tutulma olayları devirli olarak tekrarlanır....
  5. olay olay olay

olay olay olay

nil erkoçlar erkek olduu işte kardeşinin açıklamaları Hiçbir zaman kadınsı olmadı Nil Erkoçlar, iddia hakkında konuşmak istemedi, sadece “Herkes beni bu konu için arıyor, konuşmak istemiyorum” dedi. İlk açıklama ise genç oyuncunun kardeşi Nur Erkoçlar’dan geldi. Erkoçlar, haberlere Twitter’dan yazdığı mesajlarla tepki gösterdi: “Kardeşim her zaman kısa saçlıydı, rol gereği olmadıkça...

Sayfayı Paylaş