gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Ücretli Editörlerin Dikkatine ! ÖNEMLİ

Konu, 'Editör Melek Yardım Odası' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sitemizde ücretli editör olarak çalışan sevgili Melekler, Msn adresi üzerinden yada PM ile aşağıdaki şekildeki bilgilerinizi ***** admine önümüzdeki hafta içinde göndermeniz gerekmektedir.

Ödeme alabilmek için;

Ödemeyi alacak kişinin İsim Soyismi ile birlikte
    İBAN numarasına kesinlikle ihtiyaç bulunmaktadır. Ödemeler ay sonuna kadar yapılacağından dolayı İsim Soyisimle birlikte İBAN Hesap numaralarını bize ulaştırınız. Lütfen konumuza yazmayınız. Unutmayın özel mesaj yada MSN üzerinden ***** Admine gönderiniz.

Ellerinize sağlık.
    Sadmin,

LaViNYaM bunu beğendi.
Ücretli Editörlerin Dikkatine ! ÖNEMLİ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. > > >>> Dİkkat, Dİkkat Çok Önemlİ!

> > >>> Dİkkat, Dİkkat Çok Önemlİ!

> > >>> DİKKAT, DİKKAT ÇOK ÖNEMLİ! > > >>> > > >>> MSN'DE ' [email protected] diye bir adres seni > > >>> listesine eklerse, kabul etme. Yeni bir virüs > > >>> dolaşıyor ve senin listendeki biri de bunu eklerse > > >>> sen de virüs kaparsın. O yüzden listendeki > > >>> herkese haber ver....
  2. Tüm Editörlerin Dikkatine !

Tüm Editörlerin Dikkatine !

Sevgili Editörler, Biz yönetim olarak sizleri ortalama 50 kişinin arasından kendimizce eleme yaparak aldık. Ay sonuna kadar başarılı olana arkadaşlarımızı başka sitelerimizde değerlendirebileceğimiz gibi sitemiz üzerinden de yerlerini perçimlemek istiyoruz. Şu anda geçtiğimiz gün editör olmalarına karar verilen arkadaşlarımızdan sitemize giriş yapmayan kişiler var. Bu itibarla; Site...
  3. Editörlerin dikkatine! Link yerleştirme

Editörlerin dikkatine! Link yerleştirme

Sevgili Editörler, sizler için hazırladığımız konu nasıl açılır videolarını, aklınıza takılan her konuda tekrar tekrar izlemenizi öneriyor ve eksik bir durumda bana ulaşmanızı bir kez daha hatırlatarak, sizlere konu içersinde link yerleştirme detayı hakkında yeni aldığımız kararı bildiriyorum. Editör Melek'ler, konu açarken link yerleştirmeniz şart değil ama yaparsanız çok iyi olur, şuan...
  4. Editör ve Site Yönetimine Önemli Duyurudur !

Editör ve Site Yönetimine Önemli Duyurudur !

Sevgili Editör Arkadaşlarım, Sitemize konu açarken mutlak suretle başlığa kendinizden bir kaç şey ekleyiniz. Ve tek kelimeli başlıklı konuları açmayın. Bu husustaki küçük kurallara uymanızı önemle rica ediyoruz. YANLIŞ OLAN AÇTIĞINIZ BAŞLIKLARA ÖRNEKLER Hamilemiyim Selam arkadaşlar Hamilelikte Progestan Ev dekorasyonu örneği Kırmızı Gelinlik Modeli 2012 Mango Giysi modelleri 2012 Aker...

Sayfayı Paylaş