gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ücretli öğretmenlik hakkında bilgi verir misiniz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar. Ben ücretli öğretmenlik hakkında bilgi almak istiyordum. Ücretli öğretmen olmak için neler yapmak gerekiyor ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Ücretli öğretmenlik atanamadan öğretmen olabilmenin diğer adıdır…Ataması yapılan bir öğretmene göre neredeyse maaş olarak 1/3 oranında maaş alır ücretli öğretmen.

Ücretli öğretmenlik ile Sözleşmeli Öğretmenlik Aynımı bu konuda bilmeniz gerekenler.

-Ücretli öğretmenlik ile sözleşmeli öğretmenlik aynı şey değildir.sözleşmeli öğretmenler atanan öğretmenlerdir,kadrolularla aynı statüye sahiplerdir(maaş ve sigorta konusunda)
    -Ücretli öğretmenler resmi tatillerde ve haftasonlarında maaş alamazlar.

Ücretli öğretmen olabilmek yapılması gerekenler şöyle..

-Ücretli öğretmenler il veya ilçe milli eğitimine başvuru yaparak görevlendirilen öğretmenlerdir.Ücretli öğretmenlik yapabilmek için gerekli evraklarla birlikte il veya ilçe milli eğitim müdürlüğüne başvuru yapmak gerekiyor.

ücretli öğretmenlik hakkında bilgi verir misiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuşluk namazı hakkında bilgi verir misiniz?

Kuşluk namazı hakkında bilgi verir misiniz?

Kuşluk namazı hakkında bilgi verir misiniz? Kızlar merhaba bana Kuşluk namazı hakkında bilgi verir misiniz, nasıl kılınır kuşluk namazı ? Bilgili ve ilgili arkadaşlarımı buraya bekliyorum.
  2. Emre Karayel Kimdir hakkında bilgi verir misiniz?

Emre Karayel Kimdir hakkında bilgi verir misiniz?

Selam arkadaşlar sizden sevilen dizi 1 kadın 1 erkek dizisinin başrol oyuncusu olan Emre Karayel hakkında bilgi vermenizi istiyorum lütfen bana Emre Karayel Kimdir hayatı ile ilgili bilgi yazın.
  3. NATO'nun Askeri Yapısı Hakkında Bilgi verir misiniz?

NATO'nun Askeri Yapısı Hakkında Bilgi verir misiniz?

Merhaba arkadaşlar son üç günün konusu olan Nato hakkında sizden bilgi rica ediyorum acaba aranızda bana NATO'nun Askeri Yapısı Hakkında Bilgi verecek bir arkadaşım var mı?
  4. İngilizlerin Ataları hakkında bilgi verir misiniz bana

İngilizlerin Ataları hakkında bilgi verir misiniz bana

Merhaba arkadaşlar benim acil olarak İngilizlerin Ataları hakkında bilgi edinmem lazım aranızda İngilizlerin Ataları hakkında bilgisi olan arkadaşlarım varsa bana bilgi versin.
  5. akika hakkında bilgi verir misiniz lütfen

akika hakkında bilgi verir misiniz lütfen

Zaman zaman duyarım akika kurbanı diye ama hiç araştırmamıştım.Acaba nedir bu akika kurbanı, kimler keser, neden keser ?

Sayfayı Paylaş