gebe
  1. sewalim

sewalim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ücretli Tarot Bakımı Yapılır..

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında sewalim tarafından paylaşıldı.

Sitemiz de ücretli her hangi bir hizmete karşıyız. Sizin önerdiğiniz ücretli hizmeti biz üyelerimize gönülden ve bir kuruş dahi almadan yapıyoruz. Yine de ilginiz için tşk ediyoruz. Konunuzun içeriğini sildim...

Meleklermekani.com

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şayet sizde Tarot baktırmak isterseniz, bilin ki bir kuruş bile ödemeden Sevgili Tarot Uzmanımız Handanca'ya baktırabilirsiniz :) Kendisi bu işi gönülden yapıyor:)

Ücretli Tarot Bakımı Yapılır.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Peri Tarotu Yıl açılımı nasıl yapılır?

Peri Tarotu Yıl açılımı nasıl yapılır?

melek kartları peri tarotu melek tarotu kartı nasıl bakılır Peri tarotunu anlatırken açılımlardan birinin Peri YIL AÇILIMI olduğunu yazmıştım.. İşte burada bu açılımı nasıl yapacağınızı anlatmaya çalışacağım Bu açılım bakılan kişi için gelecek yılın ne getireceğini değerlendirmek amacı ile kullanılır. Bu açılımı senenin başında açmak daha iyidir. Eğer yıl ortasında açılım yapılırsa...
  2. handan abla tarotuma bak lütfen

handan abla tarotuma bak lütfen

tarotuma bak merhaba kolay gelsin handan abla.yardımınıza cok ihtiyacım var lütfen cevaplayın.semanur 13041992 dogumluyum.koç burcuyum.engin oğlak burcu.uzun zaman öcne ayrıldık fakat ara ara sürekli konusuyoruz aramısda sanki kopmayan bi bag avr ama ben sevgisine inanmıyorum.baskasını sevdiğini düşünüyoru.ayrıc aile durumlarım için bir kac birsey öylermisinz lütfen sıkıntılar var.bi yol...
  3. seraların bakımı nasıl yapılır

seraların bakımı nasıl yapılır

hadiii bulamıomm lütfen yardım edin serların bakımının nasıl yapıldığını yazın lütfeeeeeen :)
  4. Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Saç Bakımı Nasıl Yapılır ? Selam kızlar sizden saçları sağlıklı yapan bir saç bakım önerisi maskesi de olabilir istiyorum yardım edin saçlarım berbat oldu
  5. Vajinal bakım nasıl yapılır?

Vajinal bakım nasıl yapılır?

adet döneminde vajinal bakım,vajinal hijyen nedir,vajinal temizlik nasıl yapılır,vajina bakımı nasıl olmalı,vajinal temizlik hakkında bilgiler Hepimiz sağlıklı saç ya da bir cilde sahip olmak için neler yapmamız gerektiğini biliriz. İnternetten araştırır, kuaförümüze sorar ya da arkadaşlarımızdan öğreniriz. Peki aynı özeni neden sağlıklı bir vajinaya sahip olmak için göstermiyoruz?...

Sayfayı Paylaş