gebe
  1. nillayy

nillayy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Ücretsiz doğum fotoğrafı

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında nillayy tarafından paylaşıldı.

Ben 10 yıldır fotoğraf çekiyorum. Artık doğum fotoğrafı çekmek istiyorum. Doğum fotoğrafçısı Beyza Sultan Durna'dan doğum fotoğrafı eğitimi aldım. Sertifikamda var eğitimi aldığıma dair. Kullandığım makine Canon 70d. Portfolyom için ücretsiz olarak yenidoğan bebek ve doğum fotoğrafı çekmek istiyorum. İlgilenenler mesaj atabilir.

Ücretsiz doğum fotoğrafı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ücretsiz doğum, bebek ve hamile fotoğrafları!

Ücretsiz doğum, bebek ve hamile fotoğrafları!

Hanımlar.. bu kesinlikle reklam amaçlı bir mesaj değildir önce onu söyleyeyim..uzun zamandır takip ediyorum forumu ama hiç mesaj yazmamıştım.. şimdi bir ihtiyacım var ve onu burada paylaşmak istedim. Ben uzun zamandır profesyonel fotoğrafçılık yapan biriyim. Reklam, ürün, tanıtım ve düğün fotoğrafları çekiyorum. Ayrıca tüm Türkiyeyi kapsayan bir fotoğraf projesinin içindeyim. Fakat yaklaşık...
  2. Ücretsiz doğum fotoğrafları

Ücretsiz doğum fotoğrafları

Sevgili anne adaylari , Fotografcilikla ugraşıyorumdaha önce bir kere dogum çekimine girdim ve bu konuda sertifikam var portfolyom icin nisan mayıs ayında dogum yapan annelere ucretsiz cekim yapmak istiyorum ama ozellikle sezeryan ve avrupa yakasında olacaklar tercihim olacaktır .ilgilenenler bana ulasirsa sevinirim eger bir yakınınız varsa onada iletebilirsiniz .
  3. doğum fotoğrafını ücretsiz çekebileceğim gönüllü anne aranıyor

doğum fotoğrafını ücretsiz çekebileceğim gönüllü anne aranıyor

merhaba arkadaşlar portfoy oluşturmak amaçlı bir kaç annenin bebeğiyle tanışma anını ölümsüzleştirmek istiyorum.varsa gönüllüler istanbul anadolu yakasındayım mail atabilirler.teşekkürler
  4. Ücretsiz doğum ve bebek fotoğrafı çekimi

Ücretsiz doğum ve bebek fotoğrafı çekimi

Ben 10 yıldır fotoğraf çekiyorum. Artık doğum fotoğrafı çekmek istiyorum. Doğum fotoğrafçısı Beyza Sultan Durna'dan doğum fotoğrafı eğitimi aldım. Sertifikamda var eğitimi aldığıma dair. Kullandığım makine Canon 70d. Portfolyom için ücretsiz olarak yenidoğan bebek ve doğum fotoğrafı çekmek istiyorum. İlgilenenler mesaj atabilir.
  5. Ücretsiz doğum fotoğrafı çektirmek isteyenler

Ücretsiz doğum fotoğrafı çektirmek isteyenler

Sayfayı Paylaş