gebe
  1. comasatura

comasatura Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ÜCRETSİZ;Doğum ve Özel gün fotoğrafı çektirmek isteyenler !!!

Konu, 'Gebelik' kısmında comasatura tarafından paylaşıldı.

profesyonel fotoğraf çektirmek istiyorum Merhaba, Doğum ve Özel gün fotoğrafları alanında ilerlemek istiyorum.Maltepe Üniversitesi Fotoğraf ve Video 2010 mezunuyum.İstanbul'da Avrupa yakasında oturuyorum.Birçok alanda profesyonel fotoğraflar çektim ama belki bayan olduğum için bu alanda daha yoğun ve duygulu fotoğraflar yaratacağıma inanıyorum.Sizlerin özel anlarınızı ölümsüzleştirmek için bana ve kendinize mümkünse fırsat vermenizi rica ediyorum.Eğer o hafta içerisinde programım yoksa Marmara Bölgesinde her yere gelebilirim.Sizin mutlu anlarınızda buluşabilmek dileğiyle,sevgiler :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Umarım Hamiş Melek'lerimizin ilgisini çekersiniz :)

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Merhaba,
    5 Haziran saat 14 De oğlumun dogumgunune var bahceli bir ortamda,istersen memnuniyetle fotograf çekebilmesin
    Sevgiler
    Bana lütfen telden Ulaş
    0 532 6817781
    sistemimi
    Özlem errensayin Özkan

5. baby photo

baby photo Forum Okuru

ÜCRETSİZ;Doğum ve Özel gün fotoğrafı çektirmek isteyenler !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ücretsiz doğum, bebek ve hamile fotoğrafları!

Ücretsiz doğum, bebek ve hamile fotoğrafları!

Hanımlar.. bu kesinlikle reklam amaçlı bir mesaj değildir önce onu söyleyeyim..uzun zamandır takip ediyorum forumu ama hiç mesaj yazmamıştım.. şimdi bir ihtiyacım var ve onu burada paylaşmak istedim. Ben uzun zamandır profesyonel fotoğrafçılık yapan biriyim. Reklam, ürün, tanıtım ve düğün fotoğrafları çekiyorum. Ayrıca tüm Türkiyeyi kapsayan bir fotoğraf projesinin içindeyim. Fakat yaklaşık...
  2. Ücretsiz doğum fotoğrafları

Ücretsiz doğum fotoğrafları

Sevgili anne adaylari , Fotografcilikla ugraşıyorumdaha önce bir kere dogum çekimine girdim ve bu konuda sertifikam var portfolyom icin nisan mayıs ayında dogum yapan annelere ucretsiz cekim yapmak istiyorum ama ozellikle sezeryan ve avrupa yakasında olacaklar tercihim olacaktır .ilgilenenler bana ulasirsa sevinirim eger bir yakınınız varsa onada iletebilirsiniz .
  3. Ücretsiz doğum ve bebek fotoğrafı çekimi

Ücretsiz doğum ve bebek fotoğrafı çekimi

Ben 10 yıldır fotoğraf çekiyorum. Artık doğum fotoğrafı çekmek istiyorum. Doğum fotoğrafçısı Beyza Sultan Durna'dan doğum fotoğrafı eğitimi aldım. Sertifikamda var eğitimi aldığıma dair. Kullandığım makine Canon 70d. Portfolyom için ücretsiz olarak yenidoğan bebek ve doğum fotoğrafı çekmek istiyorum. İlgilenenler mesaj atabilir.
  4. Ücretsiz doğum fotoğrafı

Ücretsiz doğum fotoğrafı

Ben 10 yıldır fotoğraf çekiyorum. Artık doğum fotoğrafı çekmek istiyorum. Doğum fotoğrafçısı Beyza Sultan Durna'dan doğum fotoğrafı eğitimi aldım. Sertifikamda var eğitimi aldığıma dair. Kullandığım makine Canon 70d. Portfolyom için ücretsiz olarak yenidoğan bebek ve doğum fotoğrafı çekmek istiyorum. İlgilenenler mesaj atabilir.
  5. Ücretsiz doğum fotoğrafı çektirmek isteyenler

Ücretsiz doğum fotoğrafı çektirmek isteyenler

Sayfayı Paylaş