gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ücretsiz Flash Yapma Programı:Flash Creator

Konu, 'Popüler Proğramlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ücretsiz flash yapma programı flash creator indir özellikleri ile ilgili bilgiler burada melekler Resimlerinizi slayt haline mi getirmek istiyorsunuz melekler? Fotoğraf düzenleyici bir programda fotoğraflarınızı düzenledikten sonra şimdi indirme linkini vereceğimiz bu ücretsiz flash yapma programı flash creator ile harika slidelar yapabileceksiniz :)

Son aşamada dosyanı SWF formatında kaydedebilirsiniz. Sonrasında da bu dosyayı CD yada DVD’ ye yazıp sevdiklerine gönderebilirsiniz.

JPG, TIFF, BMP ve PNG dosya formatlarını destekleyen program ayrıca MP3, WMA, WAV formatındaki ses dosyalarını da destekliyor. Program içinde flash dosyanıza uygulayabileceğiniz bir sürü efekt te mevcut.

ÜCRETSİZ FLASH YAPMA PROGRAMINI BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ...

Ücretsiz Flash Yapma Programı:Flash Creator konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Otel Flash

Otel Flash

Otel Bilgileri: 2 Yıldızlı Otel Flash Dağ ve deniz manzarasına sahip Otel Şehir merkezinde Denize 150 m mesafede yer almakta olan Otel'in 3 suit odası, 31 toplam odası, toplam 52 yatak kapasitesi sahiptir. Oda deteyları Cine 5, Digiturk, Duş, Star digital, Telefon, Balkon, Televizyon, Uydu tv. Flash Otel detayları Çamaşırhane, Kuru temizleme, Resepsiyonda kasa, Market, 24 Saat oda servisi,...
  2. Flash Yapmak

Flash Yapmak

yazılı flash yapma 3.6.x ve 3.5.x Blinking Text (BBcode) ..yazılar Flash yapar ... Kaynak: vBulletin Kurulum: Yeni bbcode eklemeyi açalım Başlık: Blinking Text (Flash yazı) Tag: blink Replacement / Yer Değiştirme: {param} Örnek: Bu yazıyı Flash yapar Kayıt edin .... , , , tagları eklense yazı karakterini, boyutunu, kalınlığını, rengini, değiştirme olasıdır...
  3. Flash Hadise

Flash Hadise

gündemde patlama yapan Hadise bu kezde Düm Tek Tek şarkısına çekilen klip ile eleştri oklarına hedef oldu..... AYKUT IŞIKLAR'DAN HADİSE! BUGÜN GAZETESİ YAZARI AYKUT IŞIKLAR, EUROVISION TEMSİLCİSİ HADİSE'YLE İLGİLİ ZEHİR ZEMBEREK BİR YAZI KALEME ALDI! İŞTE IŞIKLAR'IN O YAZISI: 'TRT şayet internet sitelerinde dolaşan 'Düm Tek Tek' klibini beğenmemişse, çok iyi yapmış. Buna karar veren...
  4. Flash Yapma Proğramı İstiyorum hemde acil

Flash Yapma Proğramı İstiyorum hemde acil

ARkadaşlarm böyle resimlerin üzerinde yazılar var banner yapan proğramda olur ama ben özellikle flash yapan bir proğram istiyorum. Ücretsiz olursa iyi olur. En azından deneyip öğrenmiş olurum. Sağolun.
  5. Flash Flash Flash İstanbul Melekleri Buluşuyorrr:)

Flash Flash Flash İstanbul Melekleri Buluşuyorrr:)

istanbuldaki biz melekler buluşmaya karar verdik....Ne zaman mı işte ona henüz karar veremedik en müsait zamanda meleklerle kararlaştırıp buluşucaz ve güzel arkadaşlıklar kurucaz ALLAH'ın izniyle... Evetttttt kimler katılıcak buluşmaya bi göreyim bakayım ona göre listemi hazırlıcam....

Sayfayı Paylaş