gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

ücretsiz ismek kursları

Konu, 'Egitim' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ismek kursları ismek kurs saatleri almanca kursu ingilizce kurs saatleri ingilizce kursu ÜCRETSİZ İngilizce kursuna ne dersiniz?

İSMEK ücretsiz kurs vermeye devam ediyor
    İSMEK'de diğer yabancı dillerin yanı sıra İngilizce eğitimi verilmektedir. Bu eğitim verilirken daha önce de üzerinde durulmuş olan en yeni teknikler kullanılmaktadır.

İngilizce eğitiminde kullanılan en son tekniklerden biri olan kullanarak öğrenme tekniği kursun temel eğitim stratejisidir. Nitekim bu amaç için İngiltere’nin önde gelen Üniversitelerinden olan Cambridge Üniversitesi ile işbirliği halen devam etmektedir. Öğrenci merkezli eğitim için özel olarak hazırlanmış kitaplar kurs tarafından tercih edilmiştir. Bu kitaplar merkezi İngiltere’de bulunan Cambridge Üniversitesi tarafından hazırlanmıştır.

İngiltere’de İngilizce eğitimi gören ve yurt dışından gelen öğrenciler için özel olarak hazırlanmış kaynak kitaplar bütün İSÖEK'in bütün kurslarında kullanılmaktadır. Bu kaynak kitaplarla birlikte öğrencilere verilmiş olan CD’ler öğrencilerin ana dili İngilizce olan insanlar tarafından telafuzları doğru öğrenmeleri için kullanılmaktadır.

Kurumda diğer dil kurslarında olduğu gibi kur sistemi mevcuttur. Bir öğrenci öncelikle İngilizce’nin temel mantığıyla tanıştırılır. Daha sonra bu temel üzerine daha detaylı bilgiler eklenir. Ve son kuru bitiren öğrenciler genel İngilizce’ye hakim bir şekilde sertifikalarını almaya hak kazanırlar. Her kurun sonunda yapılan sertifika sınavlarının sonunda öğrencilerin öğrenim seviyelerini belirlenerek kendilerine o kurun sertifikaları verilir. Kurum, Halk Eğitim Merkezleri ile koordineli çalıştığı için alınacak sertifikalar da Halk Eğitim Merkezi onaylıdır.

ücretsiz ismek kursları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sandwich Kurslar

Sandwich Kurslar

sandwich programı sandwich tarifleri İngiltere’de bir yandan para kazanarak bir yandan da İngilizce öğrenmek artık hayal değil. Dil öğrenmede yaşanan en büyük sıkıntılardan biri konuşma pratiği yapamamaktır. Ancak Sandwich programıyla bu sıkıntınız da sona erecek. Günümüzde öğrenciler daha uygun maliyetler sunan eğitim programlarını tercih etmekteler. Dil Eğitimi + İş + Dil Eğitimi...
  2. DELTA ve CELTA Kursları

DELTA ve CELTA Kursları

celta ankara celta kursu delta türkiye sertifikası DELTA(Yetişkinlere İngilizce Öğretme Diploması) ELT alanında çalışan, yeterliliklerini ve öğretme düzeylerini geliştirmeye istekli öğretmenler içindir. Bu kurs öğretmenlik yaparken de ders çalışmak isteyenler için tasarlanmıştır. Uzaktan DELTA, yoğun ve yarım zamanlı yüz yüze kurslara alternatif olmaktadır. Kurs International House London ve...
  3. ismek kursları

ismek kursları

ismek kursları ismek yemek kursları beykoz yemek kursu kartal Sevgili meleklerim, İsmek kursları her alanda,her yaşta meslek kazandırmayı amaçlayan bir eğitim veriyor. Benimde bir mesleğim olsun,ya da kendimi geliştirmek istiyorum diyorsanız bu bilgiler işinize çok yarayacak. Türk-İslam Sanatları: Hat, Tezhib, Minyatür, Ebru, Çini, Kalem işi, Sedef İşçiliği El Sanatları:...
  4. Doğum Öncesi Kursların Önemi

Doğum Öncesi Kursların Önemi

doğum öncesi kurslar doğum öncesi kursların önemi Bilinçli ve sağlıklı annelerin yetiştireceği çocuklarla toplumumuz daha sağlıklı bireylerden oluşabilir melekler :) Bu bit,reyleri de yine bu bilinçli anneler yetiştireceğinden geleceğimiz daha temiz bir topluma emanet olacaktır. Buradan yola çıkarak ülkemizde de iyice yaygınlaşan doğum öncesi kurslar verilmektedir. Bu kurslarla ilgili...
  5. İsmek Kayıtları 5 Eylül'de Başlıyor!

İsmek Kayıtları 5 Eylül'de Başlıyor!

ismek kayıtları ne zaman başlıyor, ismek 2013 kurs kayıt, ismek kayıt 2013 Sevgili melekler, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlemiş olduğu İSMEK kurs kayıtları 5 Eylül'de başlıyor. İstanbul genelinde tam 233 merkezde kurs veren İSMEK, branş sayısını da 218'den 250'ye yükseltti. İSMEK, 2013 - 2014 eğitim ve öğretim döneminde, el sanatlarından bilişime, çocuk gelişiminden müziğe,...

Sayfayı Paylaş