gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

ucu Cemre'ye dokundu

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Şafak Sezer ile Cem Özer'in arasındaki para sorununun faturasını kızımı ödeyecek...... CEM ÖZER'İN KIZI HAPSE GİRECEK
    ŞAFAK SEZER, 'ORADA NELER OLUYOR'DA CEM ÖZER HAKKINDA AĞIR KONUŞTU..

Cem Özer'in yapımcılığını yaptığı 'Kadri'nin Götürdüğü Yere Git' filminden alacağı 150 bin TL'nin hala kendisine ödenmediğini, bunun üzerine Cem Özer'e dava açtığını söyleyen Şafak Sezer 'Film sayemde 580 bin gişe yaptı. 3.5 trilyon para kazandılar. 1.5 trilyona Bebek'den ev bakıyorlar. Ama hakkımı ödemiyorlar.

Paramı yedirtmem! Dava açtım. Öğrendim ki, şirketin sahibi olarak Cem Özer'in kızı Cemre gözüküyor. 'Davayı kaybederseniz kızınız Cemre hapse girecek' diye uyardım. Bana şöyle bir not gönderdi: 'Hiçbir şey olmaz! Hapse girerse de içeride hayatı öğrenir'. 'Bebek Cafe'de onları takip ediyorum'
    Şafak Sezer 'O filmde hepimizi perişan ettiler. Yaz sıcağında oruç açarken önümüze yemek yerine çubuk kıraker koydular.

Sonra beni 'Şafak çeklerimizi çaldı' diye hırsızlıkla suçladı. Benim 20 yıllık meslek hayatımda tek suçum yok. Beni hırsızlıkla suçlayan Cem Özer kendi geçmişine baksın. Neler çıkar neler! Cem'in şirketine iki kez haciz gönderdik. Yakında evlerine de haciz gidecek. Bu karı-koca cumartesi günleri Bebek Cafe'ye gider. Ben de onları görmek için her cumartesi Bebek Cafe'ye gidip karşı masalarına oturuyorum ve gözlerinin içine bakıyorum. Umursamıyorlar bile. Hayatımdaki en büyük hatam bu karı-kocayla çalışmak oldu' dedi.

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ucu Cemre'ye dokundu
    ŞAFAK SEZER'LE BİRLİKTE OYNAMAYACAK
    NURGÜL YEŞİLÇAY İLE EŞİ CEM ÖZER'İN YAPIMCISI OLDUĞU 'KADRİ'NİN GÖTÜRDÜĞÜ YERE GİT' FİLMİNİN BAŞROLÜNDE ŞAFAK SEZER ROL ALMIŞTI.

Şafak Sezer ile Cem Özer sette yumruklaşmıştı. Şafak Sezer 2 hafat önce 'Filmden paramı alamadım. Nurgül Yeşilçay ve Cem Özer'in bana 150 bin TL borcu var' dedi. Nurgül Yeşilçay geçen hafta menajerine şu talimatı verdi: Yapımcılara bundan böyle Şafak Sezer'in rol aldığı hiçbir filmde oynamyacağımı söyle.

Son düzenleme: 28 Haziran 2009
  3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: ucu Cemre'ye dokundu

Vay be olaya bak sen :DAğzım açık kaldı nurgülden beklemezdim böyle bişi :D

ucu Cemre'ye dokundu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uç uç uğur böceği

uç uç uğur böceği

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sigaramın Ucunda....

Sigaramın Ucunda....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. uç uç böcegim .......

uç uç böcegim .......

4. Doğum için ip uçları !

Doğum için ip uçları !

İnşallah hepimizin başına gelmesini istediğimiz bir olay doğum yapmak inşallah herkesin başına gelir bu sancıları çekersiniz :D:D Doğum bir kadının hayatında başka hiçbir olaya benzemeyen, hiçbir şeyle kıyaslanamayan bir olaydır. Doğum size, eşinize ve bebeğe ait özel bir olaydır. Doğum öncesi, doğum için hazırlanmalı, seçeneklerinizi düşünmeli ona göre karar vermelisiniz. Doğumun tam...

Sayfayı Paylaş