gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

üçüncü bebeğe hazırlık var

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Kutluay çifti üretken bir aile olarak geleceğe dair plan yaptılar ve 2 sene sonrasına hastanede yer ayırttılar........ ÜÇÜNCÜ BEBEK İÇİN AYNI ODAYI TUTTU [​IMG]
    KUTLUAY'LAR ÜÇÜNCÜ KEZ ÇOCUK SAHİBİ Mİ OLUYOR?

Demet-İbrahim Kutluay çifti kızları İrem ve 1,5 ay önce dünyaya gelen oğulları Ömer ile objektif karşısına geçti. “Artık iki prensim bir prensesim var” diyen Demet Kutluay, aile hayatını anlattı:

- Kızım babasına çok aşık. İbrahim’e “Kocam geldi” deyince “hayır o benim kocam” diye tepki gösteriyor.

- Ömer’e hamileliğimde 20 kilo aldım. Şimdi 60 kiloyum. Eski formuma çabuk kavuştum.

- Ömer’i dünyaya getirdiğim gün İbrahim, doktorum Teksen Çamlıbel’e “İki sene sonra siz bize bu odayı ayırın, biz kesin geleceğiz” dedi. İki yılda bir hamile kalıyorum diye Çamlıbel’den odayı ayırttı.

- Oğlumu rahmetli babamın mezarına götürmeyi çok istiyorum. Annemle Ömer 2 günlükken hastane odasında da konuştuk. Anneme “Babam beni ve Ömer’i görüyor mu acaba” diye sordum. Aradan 2 saat geçti ve annem bana “Biraz önce babanın kokusu geldi burnuma” dedi.

üçüncü bebeğe hazırlık var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğe hazırlık

Bebeğe hazırlık

bebek mendili yapımı bebek ağız mendili yapımı Birçok çift ,yeni bir bebek beklerken özellikle de bu ilk bebekleri ise çok heyecanlanmakta ve bebek için hemen alisverise baslamaktadir.Bugün satilmakta olan oyuncak bebeklere,sevimLi oyuncak takimlarina karsi koymak zor görünmektedir.Fakat gerçekte asil ihtiyaçlarinizi belirlemek önemlidir. Bunlar asagidaki gibi özetlenebilir. Temel ihtiyaçlar...
  2. Bebek Odası Hazırlığı

Bebek Odası Hazırlığı

bebek odası hazırlığı bebek odası hazırlıkları Hamile meleklerim için güzel öneriler... Hamile olduğunuzu öğrendiğiniz andan itibaren bebeğinizin odasını mı hayal ediyorsunuz? Bebeğiniz mışıl mışıl uyuması, sağlıklı gelişimi ve olası kazaları önlemek için bebek odası hazırlığının püf noktaları. Bebek Odası Hazırlığı Bebeğinizin artık size çok ihtiyacı var. Her an kolayca yanında...
  3. bebeğe hazırlık..patikler-

bebeğe hazırlık..patikler-

bebeğime örgüler bebek çeyizinde neler olur hamişler anneler bebeğe ilk hazırlık patik olur genelde..bebek çeyizinde olması gerekenlerden sizler için netten bulduğum ve kendi ördüğüm modelleri ekleyeyim dedim..hemen örmeye başlayın çok lazım oluyor koly gelsin...ilk giysisi patik olsun..
  4. Aileler Bebeğiniz İçin Hangi Hazırlıkları Yaptı ?

Aileler Bebeğiniz İçin Hangi Hazırlıkları Yaptı ?

Melekler, annelik heyecanı sizi sarmışken artık son günlere yaklaşıldığında mutlaka bazı hazırlıklar da başlamıştır. Kılık kıyafet, kullanılacak malzemeler, yatağı, puseti, beşiği, arabası derken bir yığın alışveriş sizi bekler. Bazen ve umumiyetli aileler de bu keyifli alışverişlere yardımcı olurlar. Sorumuz şu, aileleriniz bebek alışverişi için neler aldılar ya da alacaklar ? Durum nedir ?...
  5. İkiz bebeklere yapılacak hazırlıklar

İkiz bebeklere yapılacak hazırlıklar

ikiz bebeklere alınıcak kıyafetler,ikiz bebekler için alışveriş listesi,ikiz bebekler için alışveriş hazırlığı,ikiz bebekler için araba koltuğu,ikiz bebekler için oda düzeni hakkında bilgiler Bebekler 32.haftadan itibaren herhangi bir haftada doğabilirler bu da doğumun erken gerçekleşebileceği anlamına gelmektedir. Bu nedenle bebek alışverişinin 32.hafta civarında yapılmasında fayda vardır....

Sayfayı Paylaş