ucundan kestim(=

KeLeBeK's

Daimi Üye
Üye
ucundan kestim(=
Cahilliğinde bu kadarı olmaz dedirten bi haber buldum sizler için sevgili melekler...
Bu insanların bilinçsizce yetiştirilmesinın sonucudur bu.Ya o cocuklara kim bakacak be adam ,varmı o kadar paran senin. Nasıl büyütecek nasıl yetiştireceksin ki daha sen bile yetişkin sayılmazken üstelik... Hadi cocuklara baktın diyelim ya o kadının durumu kolaymı 12 tane cocuk dunyaya getirmek...İçler acısı

Peki suç kimde? Bu cocukları dünyaya getiren ana babadamı yoksa insanları bilinçlendirmeyen devlettemi???

kondom-4275.jpg

ne saçma bi hayat ya nasıl bi ülkede yaşıyoruz anlamıyorum nasıl bakcaklar okadar çoçuga kendilerini düşünceklerine biraz o çoçukları düşünseler ya nasıl yetiştircekler masrafları nasıl olcak allahım bu insanlara akıl versin bizim eski mahallede bi kadın vardı toplam 11 çoçugu vardı evleri küçüktü ve 2 kişi yer bulamayınca banyoda yatıyolardı yatak yapıp sonra çoçuk esirgemeye verdiler ne günahı var çoçukların bütün suç bunu düşünmeyen anne ve babanın bence

ne saçma bi hayat ya nasıl bi ülkede yaşıyoruz anlamıyorum nasıl bakcaklar okadar çoçuga kendilerini düşünceklerine biraz o çoçukları düşünseler ya nasıl yetiştircekler masrafları nasıl olcak allahım bu insanlara akıl versin bizim eski mahallede bi kadın vardı toplam 11 çoçugu vardı evleri küçüktü ve 2 kişi yer bulamayınca banyoda yatıyolardı yatak yapıp sonra çoçuk esirgemeye verdiler ne günahı var çoçukların bütün suç bunu düşünmeyen anne ve babanın bence
:sin:aynen bidenem

Amanin kızlar merdanelerle bu sinirle yapmayın canım stres güzelliğinize zarar verir :D bırakın kendi hallerine allah akıl fikir versin hoş vermişte kullanmasını bilmiyolar...

Geri