gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Uçurum dizisi jenerikte çalan şarkının sözleri

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Uçurum dizisi jenerikte çalan şarkının sözleri
    Uçurum dizisi 6. martta çalan şarkının sözleri

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu konuda ricada bulunan tüm misafirlerimiz için ve tabiki sizler içinde Uçurum dizisi jenerikte çalan şarkının sözlerini paylaşıyoruz.

Şimdi nerede aşk, nerede sevda,

Saramaz bu yarayı kanamakta,

Ne yarın var bana nede rüya,
    İçim kırgın içim isyanlarda,
    Soldu bahar bak döndü kışa,

Bir masal var yaşar uzaklarda,
    Bu ömür yetmez ona kavuşmaya,
    Ölmek için artık çok geç,
    Belki başka hayatta,
    Başka hayatta

Uçurum dizisi jenerikte çalan şarkının sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uçurum dizisi 3. bölümde çalan şarkının sözleri

Uçurum dizisi 3. bölümde çalan şarkının sözleri

Uçurum dizisi 3. bölümde çalan şarkının sözleri lazım bana lütfen o şarkıyı bilen varsa yazsın.
  2. Uçurum dizisi 20 Mart'ta çalan şarkı sözleri değmesin Ellerimiz

Uçurum dizisi 20 Mart'ta çalan şarkı sözleri değmesin Ellerimiz

Uçurum dizisi 20 Mart'ta çalan şarkı sözleri değmesin Ellerimiz adlı şarkının sözlerini lütfen yazın bana arkadaşlar çok sevdim o şarkıyı:S
  3. Uçurum dizisi Model Değmesin Ellerimiz şarkı sözü

Uçurum dizisi Model Değmesin Ellerimiz şarkı sözü

Uçurum dizisi Model Değmesin Ellerimiz şarkı sözü Uçurum dizisinde çalan Model Değmesin Ellerimiz sözleri Uçurum dizisinin son bölümünde Model'in seslendirdiği Değmesin Ellerimiz adlı şarkı oldukça beğenilmiş oalcak ki, bu gün misafirlerimiz o şarkının sözlerini paylaşmamızı rica etti. Elbette ki, biz de Model'in Değmesin Ellerimiz şarkısının sözlerini bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler...
  4. Uçurum Dizisi 27 Martta Çalan Şarkının Sözleri

Uçurum Dizisi 27 Martta Çalan Şarkının Sözleri

Uçurum Dizisi 27 Martta Çalan Şarkının Sözleri neydi lütfen biliyorsanız yazın Uçurum Dizisi 27 Martta Çalan Şarkının Sözlerini buraya.
  5. Uçurum Dizisi 6. bölümde Çalan Şarkının Sözü

Uçurum Dizisi 6. bölümde Çalan Şarkının Sözü

Uçurum Dizisi 6. bölümde Çalan Şarkının Sözü Uçurum Dizisi 27 Martta Çalan Şarkı Sözleri Seni KimLer Aldı Sezen Aksu Şarkısının Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Uçurum sdizisinin 6. bölümünde çalan Sezen Aksu'nun Seni Kimler Aldı şarkısının sözlerini şarkıyı sevenler için paylaşıyoruz. Yürüyorum hasretin acının üstüne Sığmıyorum dünyaya dar geliyor Geceler mi uzadı bu...

Sayfayı Paylaş