gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

uçurum

Konu, 'U-Ü' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kötü ve acı haberler alabileceğinizi işaret eder. Uçuruma düştüğünü görmek, evliliğinizin kötüye gideceğine yorumlanır. Kötü ve acı haberler alabileceğinizi işaret eder. Uçuruma düştüğünü görmek, evliliğinizin kötüye gideceğine yorumlanır. Sorun, güç iş, felaket, büyük bir beladır.Rüyada bir uçurum kenarinda oldugunu görmek büyük bir tehlike içinde bulunduguna delalet eder. Uçurumdan düstügünü görmek, tehlikenin ölümle sonuçlanacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada uçurum görmek, tehlike, sikinti, kitlik ve zor bir duruma düs-meye isarettir.Rüyada çok derin bir uçurum görmek; bir dostunuzu kaybedeceğinize ve bir tehlike ile karşı karşıya geleceğinize, sıkıntı ve üzüntüye, bir uçurumdan yuvarlandığını görmek; iş hayatınızda büyük sorunlar yaşayacağınıza ayrıca evlilik hayatınızdada mutlu olamayacağınıza işarettir.

uçurum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir uçurum olmuş hayat.

Bir uçurum olmuş hayat.

Her an her saniye o amansız uçurumdan yuvarlanma riski ile karşı karşıya yaşıyoruz... Bir yarışın içinde buluyoruz ansızın kendimizi, yaşamaya başladığımız ilk andan itibaren... Amacı sadece yaşamak olan, ödülü olmayan bir yarış bu. Nerde, ne zaman, nasıl yönlendireceğimizi biz bile bilemeyiz bazen yaşamımızın. Bir anda bütün her şey değişiverir, biz ne olduğunu bile anlamadan... Şans güler...
  2. Emrah - Uçurum Çiçeğim

Emrah - Uçurum Çiçeğim

Sesin bas ucumdaki bir saat gibi derma bana Uyanmak icin tek sebebim gözlerin inan inan bana Kim demiski ask yalan park ettim kalbine sana mailim var bilirsin Bir sevda masali yagmurun elleri sin ask en cok sana yakisiyor bilmelisin Sen olmasan diz cöker dilenir hep seni özlerim Sen olmasan kirilir düserim ucurum cicegi
  3. Murat Boz - Uçurum

Murat Boz - Uçurum

Yangın var içimde, imdat! Durdurma yüreğini kandırma dök içini anlat Birine bile güvenemedi yerine Denedi denedi, hiç kimse inemedi en derine Şu dilime kolay ama yüreğime zor bi' durum Kısa yolu bulamadı yine aramız uçurum Bugünü dünüme yarınıma değişir giderim Zaten bu kafada değil seni, evi bile zor bulurum
  4. Uçurumun Kenarındaki Çiçek

Uçurumun Kenarındaki Çiçek

uçurumun kenarındaki çiçek uçurum kenarındaki çiçek aşk hikayesi uçurumdaki uçurumun hikayesi o çiçeği benim için koparırsın Kocam bir mühendisti. Onunla sâkin tabiatını sevdiğim için evlenmiştim. Bu sâkin adamın göğsüne başımı koymak içimi nasıl da ısıtırdı… Gel gör ki iki yıl nişanlılık ve beş yıl evlilikten sonra bu sâkinlik beni yormaya başlamıştı. Eşimin -bir zamanlar çok sevdiğim- bu...
  5. Rüyada uçurumdan düşmek

Rüyada uçurumdan düşmek

Rüyada uçurumdan düşmek alınan bir kararın hayatınızı olumlu yönde uzun süre etkileyecek olmasına ve kötü günlerin geride kalmasına yorumlanır. Rüyada araba ile uçurumdan düştüğünü görmek, korku ve endişe içinde yanlış kararlar almaya tabir edilir. Rüyada tanıdığı birinin uçurumdan düştüğünü görmek, ihtiyaç sahibi bir kimseye yardım etme anlamına gelir. Rüyada çocuğunun uçurumdan düştüğünü...

Sayfayı Paylaş