gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Uçuş korkusunu nasıl yenebilirsiniz?

Konu, 'Çöplük' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Uçuş korkusunu nasıl yenebilirsiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sahne Korkusunu Nasıl Yeneriz?

Sahne Korkusunu Nasıl Yeneriz?

sahne korkusunu yenmek Sahne korkusunun insanoğlunun tarih öncesi savunma sistemlerinden geldiğine inanılır. Sahne korkusu normaldir. Sahne korkusu vücudunuzu hazırlamanız için sizi uyarma yoludur. Durumun sizin için önemi ne kadar artarsa, sahne korkunuz da o ölçüde artar.Sahnedeyken, sahne korkusunun belirtileri, özellikle üstlerine çok düştüğünüz zaman iyice artar. Sahne korkusunun...
  2. Matematik korkusundan nasıl kurtulabilirsiniz?

Matematik korkusundan nasıl kurtulabilirsiniz?

Kim korkar matematikten?Neden matematik öğreniyoruz? Konuştuğunuz herkesin matematikle ilgili söyleyecek bir şeyleri vardır. Bazı insanlar matematiği sever, kimileri ise pek hoşlanmaz. Bazı öğrencilere göre matematik birçok kural ve formülden oluşan bir derstir. Kimine göre ise, matematik hayatın içindedir. Alışverişte bir şey satın alacağımız zaman, yemek yaparken kullanacağımız malzemenin...
  3. Uçuş biletimi Web sitesinden nasıl yazdırabilirim?

Uçuş biletimi Web sitesinden nasıl yazdırabilirim?

biletimi internetten aldım çıktısını alabilir miyim,uçak biletimin çıktısını nerden alabilirim,uçuş biletimi netten aldım yazdırabilir miyim,uçak biletimi internetten aldım check-in nasıl yaptıracağım,uçuş için check-in nasıl yapılır,uçuş biletini internetten alanlar nerde check-in yaptırırlar, Online check-in yapan elektronik biletli yolcular, Online biniş kartı hizmetine açık olan...
  4. Doğum korkusunu nasıl yenebilirsiniz?

Doğum korkusunu nasıl yenebilirsiniz?

Günümüzde anne adayları daha eğitimliler ve kitle iletişim araçları sayesinde doğum konusunda bilgiye ulaşarak daha bilinçli olabiliyorlar. Baba adayları da eşlerine daha yakın ve ilgililer. Bunu yanı sıra doğuma hazırlık eğitimleri de anne adayının doğum korkularını azaltmak da baş vurulan bir yöntem haline geliyor. Özellikle normal doğumla çocuk sahibi olmak isteyenlerin ve doğum...
  5. Astım hastalığını nasıl yenebilirim?

Astım hastalığını nasıl yenebilirim?

Astım tedavisi olan, tedaviyle tamamen kontrol altına alınabilen bir hastalıktır. Astım tedavisi, etkin bir süreçtir ve -ağır yapısal değişikliklerin oluştuğu olgular haricinde- hasta, tedaviyle tamamen normal bir yaşam sürer hale gelebilir. Ancak bu durum, ilaç ve ilaç dışı (tetik faktörlerden kaçınma) tedavi önerilerimize uyumla sağlanabilir. Tedavinin kesilmesi ve tavsiyelere uyulmaması...

Sayfayı Paylaş