gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

uçuşan elbiseler

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: uçuşan elbiseler

cok begendim ellerine saglik

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: uçuşan elbiseler

ilgınc emegıne saglık

uçuşan elbiseler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göz sağlığı uçuşan cisimler..

Göz sağlığı uçuşan cisimler..

Bazen görme alanınızda küçük uçuşan noktalar veya karanlık alanlar görürsünüz. Bunlar genellikle boş bir duvar veya mavi gökyüzü gibi düz bir zemine bakarken belli olurlar. Uçuşan cisimler aslında, gözünüzün içini dolduran ve vitre ismi verilen saydam jel şeklindeki sıvıda bulunan hücrelerin küçük birikintileridir. Bu nesneler sanki gözün önünde uçuşuyormuş gibi görünmesine rağmen aslında...
  2. Avuçlarımda Umuda Uçuşan Kelebek

Avuçlarımda Umuda Uçuşan Kelebek

avuçlarımdaki kelebek Avuçlarımda Umuda Uçuşan Kelebek Herşeye Rağmen Şanslı Biriyim Ben.! Bakmayın, yazılarıma sinmiş hüzne. Avuçlarımdan umuda uçan kelebek.. Hiç ağlamadığımdan değil; çok akıttım gözyaşımı içime. Hiç kaybetmed iğimden değil birini.Çok yandım ciğerimden.Baktığım her yere, sevdikler imin yüzünü kazıdı hasret. Yıldızlarla doluydu gökyüzüm; kapkara bir boşluk...
  3. Kışlık elbiseler

Kışlık elbiseler

Koşun melekler koşun kış bitivermeden bu modellere bakının.Beğendiğiniz olursa belki alırsınızda.Özenle seçilmiş çok şık kıyafetler bunlar buyrun...
  4. Kabarık Elbiseler

Kabarık Elbiseler

kabarık elbiseler kısa kabarık elbise mini elbiseler mini kısa Kabarık elbiseler abiyelerden daha gösterişli ve şıktır.Genelde melişlerimiz düğün ve davetlerde bunu daha çok tercih etmektedir.
  5. Elbiseler

Elbiseler

Bu elbiseler herkesin oldukça dikkatini çekcek gibi gözüküyor ve tüm meleklerimiz buyursun baksın bu elbiseler herkese yakışır bu modelleriyle :) Nasıl ama dediğim kadar varmı :hıms:

Sayfayı Paylaş