gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Ucuz Telsiz Telefon ( Mobideko.Com tavsiyesi ) Panasonic

Konu, 'Elektronik - İndirimli Tavsiye Ürünler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ucuz telsiz telefon modelleri, markası, fiyatları, tavsiyesi Koşun melekler koşun, artık evinizdeki canavarlardan kırılmamış birşey kalmamışsa ve telsiz telefonda bunlardan bir tanesi ise mobideko.com sizleri için ucuz ve kaliteli bir telefon buldu. :oppucuk:
    Panasonic KX-TG 1311 Dect Telefon
    Panasonic KX-TG1311
    Caller ID (50 numara hafızalı)
    Ahizede kolay okunur, ışıklı LCD ekran
    50 hafızalı telefon rehberi (isim + numara)
    10 numaraya kadar tekrar arama hafızası
    20 adet zil sesi seçeneği (6 adet ton / 14 adet melodi)
    9 numaraya kadar tek tuşla arama hafızası
    Duvara monte edilebilir
    Saat / Alarm
    Çağrı yasaklama / kısıtlama
    Herhangi bir tuşla cevaplama
    Tuş kilidi
    22 adet farklı dil seçenekli menü
    10 saate kadar konuşma / 120 saate kadar bekleme süresi
    7 saat şarj süresi
    Zil sesi ve ahize sesi kademe ayarı
    Navigatör tuşu ile kolay menü kullanımı
    Frekans: 1.88-1.90GHz
    Ahize: 120 g. / 50 x 33 x 148mm

Ayrıntılar İÇİN TIKLAYINIZ

Ucuz Telsiz Telefon ( Mobideko.Com tavsiyesi ) Panasonic konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Telsiz telefon

Telsiz telefon

Rüyada telsiz telefon ile konustugunu görmek, uzaktan bekledigi bir haberi alacagina delalet eder
  2. Ucuz telefona sürpriz vergi atağı

Ucuz telefona sürpriz vergi atağı

Meclis'e gönderilen tasarıda 200 liranın altındaki cep telefonlarının ithalatında vergi değişikliğine gidildi. Paketten ucuz cep telefonları için vergi sürprizi çıktı. Meclis'e gönderilen tasarıda 200 liranın altındaki cep telefonlarının ithalatında vergi değişikliğine gidildi. Daha önce nispi vergi alınırken şimdi maktu vergiye geçildi. Her bir cep telefonu ithalatından alınacak Özel Tüketim...
  3. Panasonic a100

Panasonic a100

panasonic a100 panasonıc a100 panasonic sıfır melekler bu ara bu telefona taktımm a100 panasonic pembesi!! Çok güzel ve mini gerçi modası geçti böyle telefonların ama ben yedek olarak bulursam almayı düşünüyorum ! Dokunmatik kullanmaktan sıkılanlar (ben gibiler) içinn Aramızda sahip olanlar varmı bilmiyorum ama ben insallah olucam :D
  4. Telsizi kim buldu, Telsizin icadı

Telsizi kim buldu, Telsizin icadı

telsiz ne zaman icat edildi telsizi kim icat etti telsiz kim etti telsizin tarihçesi telsizi icad Telsizi kim buldu, Telsizin icadı telsiz nasıl bulundu, Telsizi ilk kim buldu, Telsin ne zaman bulundu buyrun, merak ettiğiniz soruların yanıtları... Günümüz de hala önemini koruyan telsizin icadı hakkında merak ettiğiniz her şey aşağıda yer almaktadır Melek'ler:) telsiz nasıl bulundu, Telsizi...
  5. Nokia'dan 55 tl'lik ucuz telefonu gördünüz mü?

Nokia'dan 55 tl'lik ucuz telefonu gördünüz mü?

Nokia'dan 55 tl'lik ucuz telefonu gördünüz mü,nokia 55 tl 'lik telefon mu üretti, nokia 55 tl'lik telefon nasıl,nokia ucuz telefon kaç lira Microsoft, Nokia’nın ucuz telefon geleneğini sürdürüyor. Nokia 130 adını taşıyan 25 dolarlık (55 TL) başlangıç seviyesi telefon Çin, Mısır, Hindistan ve Endonezya’da satışa sunulacak. Internet bağlantısı olmayan telefon video oynatabiliyor.

Sayfayı Paylaş