gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Ufacık Kirpiler

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Kirpinin bu kadar sevimli olduğunu daha önce görmemiştim valla çok şeker bişimiş bu ya:D

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Ufacık Kirpiler
    Ayyyyyyyyyyy ne kadar tatlılar :D

3. suuu

suuu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bayıldım yaa ne şekerler bebek gibiler

Ufacık Kirpiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek kirpi

bebek kirpi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bulutsuzluk Özlemi küçüktüm ufacıktım,

Bulutsuzluk Özlemi küçüktüm ufacıktım,

küçüktüm ufacıktım, top oynar açıkırdım. bir gün bir küzüm oldu, kınalı bir kuzuydu o. aradan geçen zaman onu kınalı bir koç yaptı. yaz tatili bitmiş, okul vakti gelmişti. birgün bayram dediler, dualar ettiler, kan akti, cinayeti gördüm. düzen çalışır, tıkır tıkır, beyinler üşenir, sessizlik sürer giderâ�¦ kuzuların sessizliği
  3. Ufacık Smileyler

Ufacık Smileyler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. kirpiler ve insanlar

kirpiler ve insanlar

İki kirpi varmış; Mevsimlerden kışmış Kirpiler üşümüş. Birbirlerine sokulmuşlar... Dikenleri batmış. Uzaklaşmışlar, üşümüşler; Yaklaşmışlar dikenleri batmış... Uzaklaşmışlar , üşümüşler Aradaki mesafeyi bir türlü bulamamışlar Ve... Donarak ölmüşler. İlişkilerimizde o mesafeyi bulabilmek çok önemli; yoksa donup gitmek işten bile değil. Ya da dikenlerin acılarına katlanmak......

Sayfayı Paylaş