gebe
  1. kızılsaç

kızılsaç Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    18

ufak miyomlara çözüm var mı?

Konu, 'Hastalıklar ve Tedavileri' kısmında kızılsaç tarafından paylaşıldı.

4-6 cm arası miyomların ameliyatla alındığını biliyorum daha ufaklarına başka hangi tedaviler uygulanıyor?hamileliğe engel değil ama hala hamile kalamadım. eşim içinse sadece spermin sıvılaşması zor oluyor dedi dr onun içinde ayrı tedavi mi görmesi lazım yoksa benim tedavi olmam yeterli mi miyomlarla ilgili?

ufak miyomlara çözüm var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diş çürüklerinden nasıl korunulur çözüm var mı

Diş çürüklerinden nasıl korunulur çözüm var mı

DİŞ ÇÜRÜKLERİ Diş çürükleri daha çok koyu renklenmelerle birlikte görülen oyuklar olarak algılanmaktadır. Önlenebilir bir hastalık olmasına karşın dünyada diş çürüğü deneyimi yaşamayan çok az insan vardır. Dişler neden çürür? Ağızda bulunan bakterilerden oluşan bakteri plağı, şekerli ve unlu yiyeceklerin ağızda kalan artıklarından asit...
  2. reçellerim şekerleniyor çözümü var mı

reçellerim şekerleniyor çözümü var mı

Kızlar binbir emekle yazdan yaptığım reçelllerim şekerlenmeye başlamış.Ne yapacağım ben şimdi, başına gelen var mı bir akıl verin ne olur :(
  3. ayak mantarına etkili çözüm öneriniz var mı

ayak mantarına etkili çözüm öneriniz var mı

merhaba benim sol ayağımda mantar var ne yaptıysam başa çıkamıyorum ilaçlar merhemler işe yaramıyor hep geçici çözüm oldular bana doğal çözümler gerek bildiğiniz bir şey var mı ://
  4. Karıncalara çözüm bulan var mı ?!?!?!

Karıncalara çözüm bulan var mı ?!?!?!

Herkese merhaba mutfagima karincalar basti oldurmek istemiyorum ama... Limon koydum gitmediler,domates sapi koydum yine ayni,tabletleride koyduk ama yine geziniyorlar :( kesin cozumu ilac ama evde 11aylik bir kizim var tehlikeli sizin de %100 kurtuldum diyebileceginiz onerileriniz var mi ?
  5. Miyomlarda bitkisel tedavi yöntemi var mıdır?

Miyomlarda bitkisel tedavi yöntemi var mıdır?

Özellikle küçük olan (1 - 5 cm arası) ve herhangi bir şikayete neden olmayan myomlar hiçbir tedavi verilmeden gözlenebilir. Gözlem için ortalama 6 ay aralıklarla ultrasonografi yapılır ve myom büyüklüğündeki değişiklik karşılaştırılır eğer myom boyutlarında artma yoksa gözleme devam edilir, myom boyutlarında fazla artma varsa genellikle ameliyata karar verilir. 5 cm'den küçük myomlar için...

Sayfayı Paylaş