gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Ufaklıklara Saç Modelleri

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

çocuk saç modelleri
    saç modelleri, nasıl yapılır, düğün için saç topuzları, kıvırcık saç modelleri, çocuk saç modeli yapılısı ve resimleri burada
    Sizin ufaklık bir davet yada düğünemi gidecek ama saçınamı karar veremediniz bence buraya bir ugrayın hem yapılışı basit hem tatlı ve şık..

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    çok güzelelr yaaa ay bide bunları yapabilecekk kuaför lazımbana:D:D paylaşımiçin teşekkürler belencim:D

ßeLeN bunu beğendi.
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ben yapabilirim bir süre kuaförde çalıştım yapılışını merak edenlere detaylı anlatabilirim..

Bilginize..

CeMoŞ bunu beğendi.
Ufaklıklara Saç Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ufaklık öfkeliyse

Ufaklık öfkeliyse

Bu, büyümenin doğal bir parçasıdır. Doğru ebeveyn tutumu, öfke geçiren çocuğa yenilmeden, sağlam ve sakin anne-baba duruşunu korumaktır. Birçok çocuk iki ile dört yaşları arasında, özgürlükleri artmaya başladığında öfke nöbetleri geçirebilir. Bu yaştaki çocuklar ‘ben’ ve ‘benim isteklerim’ gibi duygulara sahiptirler ama bu duyguları nasıl tatmin edeceklerini çoğunlukla bilemezler. Öfkeyi...
  2. Saçlarda çiçekler açmış

Saçlarda çiçekler açmış

saça çiçek saçta çiçek Saçlarda boyutları kafanızdan büyük çiçekler istiyorsanız bu modelleri kuaföre göstermeniz yeterli.:D
  3. 2012 Saç Kesimleri Saç Modelleri

2012 Saç Kesimleri Saç Modelleri

Bayan saç Kesimleri 2012 2012 bayan saç modelleri Bayan saç kesim modelleri 2012 Trendleri takip eden meleklerimize ve sayın misafirlerimize bu yılın moda saç kesimlerini, saç modellerini sunuyoruz melekler :)
  4. saç modeli

saç modeli

saç modelleri arıyorum tavsiyeleriniz neler kızlar :)
  5. Taçlı Gelin Saçı Modelleri

Taçlı Gelin Saçı Modelleri

Taç modelleri eskiden beri gelin saçı modellerin de oldukça şık bir aksesuar olarak yer almıştır. Günümüz de bazı gelin adayları tarafından taç modelleri demode bulunsa da ben yine de taç modellerini gelin saçlarına çok yakıştırıyorum. Saç modelinin görsel şıklığını ön plana çıkaran taç modelleri saçlara farklı şekiller de uygulanıyor. İster sıkı bir topuz olsun isterseniz dalgalı açık bir...

Sayfayı Paylaş