gebe
  1. ciciş..

ciciş.. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

uff ilgisiz we kıskanmıoo

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ciciş.. tarafından paylaşıldı.

erkek arkadaşım ilgisiz aloha millet 20 yaşındayım ben antalyada yaşıyorum erkek arkadaşım 28 yaşında we istanbulda yaşıyor..
    zaman zaman tam bir aşkkolik olsa da çoğu zaman aşırı ilgisiz we hiç kıskanmıyor sorduğumda kıskanmama sebebini sana güweniyorum ben dior :S :S :S
    bir erkek neden ilgilenmez neden kıskanmaz :/

2. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    aşık lahana
    illa seven adam kıskanır diye bişey yok kişilik meselesi bu demekki oda öyle

ama kadın bu sahiplenme duygusunu istiyor dimi...

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Lahanacigim :) Ilk olarak aramiza hosgeldin Canim :) Daim olman dilegiyle :)

Tatlim Erkekler biraz zor varliklardir, (hernekadar kadinlar icin denilsede) kimi zaman duygularini acik acik göstermezler :)

Ilgisizligin iki sebebi vardir bence : 1. Gercekten gösteremezler 2: Gercekten Sevmezler

Yani bunlarin haricinde pek sebeb tanimam/kabul etmem ben.

Güven meselesine gelince, elbette güvenecekler, eger güvenmiyorlar ise, neden ciksinlarki bizimle degilmi?

Ama kaldiki, Erkeklere nekadar güveniyorlar?! :)

Yani demem o'ki canim, insallah gercekten gösteremiyordur...
    (sevmedigini düsünmüyorum, iliskiyi bitirirdi sonucta)

Zamanla düzelir insallah :):):)

Saglicakla kal :)

4. ciciş..

ciciş.. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    katre-i matem canımcım sewen insan kıskanır piskolojisini işlemişler sanırım kafamıza :D
    kadın kısmısı da bi sahiplenilmek sakınılmak istior :/

HeRCaicim hoşbuldum inş. bencede daim olurum :)))

ya sewgisine güweniorum özellikle içince tamamen farklı biri oluor we aşkından ölüor adeta :/
    ama kıskanmıo olması insanı tedirgin edior :S

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Sevgisinden süphen yoksa, o halde pek kiskanc degildir canim :)
    Yani 5 parmagin 5de bir degil, olamaz :)

Bence buna takilip kalma canim :)

Cok sansli bir bayansin inan bana :)
    Burda sevgisindende süphe edip yazabilirdin, ki inan bana o duygu dahada beter oluyor :)

Hem aranizda ztn mesafe varmis, dogal olarak gözü görmedigi icin herseyi, kendisini öyle alistirmis, yoksa insan kafayi yerdi canim benim :)

Iliskinin, ve SEVILMENIN tadini cikar :asskim:

:):)

6. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bencede kesinlikle uzakta olduğu için böle davranıyordur.takma kafana.ama emin ol her erkek kıskançtır..

7. ciciş..

ciciş.. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim tatlım :) haklısın aslında dert etmem sanırım ilgisizliğinden :/

8. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kıskanması için şans ver ona :) Fazla sevgini gösterme ve çok iligili olma ki korksun o ilgilensin. İki taraftan biri ilgili ise ki, bu biri kadın ise şayet, erkek ilgisizleşiyor, ilgi gösterme zahmetinde bulunmuyor, bu onların bilinçli yaptığı birşey değil hamurları böyle bu mahlukların ne diyim :D:D

İligisiz ve kıskanmıot ise sevgini çok gösterme ve sende bir süre ilgilenme, seven erkek bu duruma karşı koymaaz ve gereken adımı atar :)

Dilerim ki, karşılıklı aşkla kalır ve aşkla yaşlanırsın :)

Sevgilerimle...

9. ciciş..

ciciş.. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende onu deneme taraftarıyım kabuğuma çekilicem en mantıklısı o gelio bana da çoook teşekkür ederim :)

10. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

öncelikle aramıza hoşgeldiniz,yorumları okudum yani yanlış anlaşılmak istemem ama ben pek olumlu bakamıyorum.eğer bi erkek ilgisiz ve kıskanmıyorsa bana kalırsa sevmiyordur,'sana güveniyorum' demeleri bence kaçış cümlesidir.hercaimin fikirlerine hep katılmışımdır ama ilgisizliğinin sebepleri konusunda busefer ters düştük :) seven insan kesinlikle ilgisini belli eder bana kalırsa.nekadar sıklıkla görüşüyorsunuz bilmiyorum ama görüştüğünüz zaman davranışlarına dikkat edin derim ben.eğer sevdiğinden eminseniz ki öyle yazmışsınız ozaman kıskanılmamaya alışın,çünkü ilişkinin başında erkek nasılsa sonunda da öyle oluyor...

11. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kadınlardan korkulur taktik süper hahaha

12. ciciş..

ciciş.. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    **IvIuTLuLuK** teşekkür ederim yorumun için we hoşbuldum
    işte insanın kafasını karıştıran nokta bu ilgisizse nasıl sewio sewiorsa neden ilgilenmio e sewmiorsa neden bitirmio :S :S

13. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

lütfen yanlış anlamayın fikrimi yazıyorum,bence sevmiyo olabilir,ama ilişkiyi yaşayan sizsiniz ve seviyor diyorsanız da bişey diyemem.ayrı şehirlerde olduğunuzu yazmışsınız bana kalırsa o yüzden ayrılmayı düşünmüyor olabilir,yazdığım gibi biraraya geldiğinizde iyice bi anlamaya çalışın.hareketlerinden falan anlarsınız ne düşündüğünü.

14. ciciş..

ciciş.. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlısı ya haklısın geldiğinde dikkat edicem umarım :/
    sewmiorsa da sürdürmesine sebep yok aslında uff bilmiorum :S

15. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Valla öncelikle her erkek kıskanmaz bunu göstermez.Bence eğer seni sevmiyorsa zaten bitirirdi değil mi?zamanla düzeliceğine inanıyorum tatlım

uff ilgisiz we kıskanmıoo konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. We Are The Night

We Are The Night

Sanatçı : Chemical Brothers Albüm Adı : We Are The Night Müzik Şirketi : EMI / Kent Tom Rowlands ve Ed Simons Manchester�da tanışıp 1992 yılında buradaki küçük bir barda DJ�liğe başladıklarında The Chemical Brothers efsanesinin temellerini attıklarını muhtemelen...
  2. Körfez sermayesinin Türkiye'ye ilgisi

Körfez sermayesinin Türkiye'ye ilgisi

Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş Genel Müdürü Ufuk Uyan, körfez sermayesinin, geçmiş dönemlerle kıyaslanamayacak şekilde Türkiye'ye ciddi gelişi olduğunu söyledi. Uyan, Kuveyt Finans Kurumunun (Kuwait Finance House) Türkiye'deki en büyük iştiraki olan Kuveyt Türk'ün, 18 yıldır Türkiye'de faaliyet gösterdiğini hatırlattı. Katılım Bankası olarak Türkiye'de yatırımcılara finans sağlayarak...
  3. Erkekler neden ilgisiz

Erkekler neden ilgisiz

ilgisiz eş ilgisiz erkeğe ne yapmalı erkek erkeğin eşine ilgisizliği eş ilgisizliği Birçok kadın eşinin ilgisizliğinden yakınır ve buda zaman zaman ilişkide birçok sorunu birlikte getirir Neden erkekler ilgisiz sizce hanımlar bizmi yeterince acaba ilgisini çekmiyoruz kafalarının içerisinde farklı düşüncelermi var.. İşte konuyla ilgili detaylı bilgiler Bu kadar çırpındığını görünce sizi...
  4. kocam çok ilgisiz

kocam çok ilgisiz

kocam ilgisiz kocam çok ilgisiz 4 yıllık evliyiz severek büyük aşkla evlendik ama kocam artık eskisi gibi değil aramızda ve evimizde hiçbir sorunumuz yok herşey yolunda gidiyor ama ruhen açım kocama ne bileyim bazen bir süpriz yapsın istiyorum bir tatlı bakış iki üç kelime çokmu istiyorum vazgeçtim hediye filan istemiyorum anneler günü geçti bir tatlı sözünü işitmedim canı isterse...
  5. İlgisiz erkekler

İlgisiz erkekler

erkekler kadın erkek ilişkisi ilgisiz erkeklerin başına neler gelir bilgiler konumuzda.Malum her kadının erkeklerden tek beklentisi ilgi, ama dediğim gibi sadece bekliyoruz erkeklerin ise bu beklentiyi pek umursadığı söylenemez.Evli ve çalışan kadın çok fazla, eve geldiklerinde günün stresini eşlerinden gelen ilgiyle azaltmak isterler, erkekler ise tam tersi TV ve maçlarla :)Erkekler bu konuda...

Sayfayı Paylaş