gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

üff yavrum kapağa bak

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

üff yavrum kapağa bak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üff başlığınızı kendiniz bulun tıkandım

üff başlığınızı kendiniz bulun tıkandım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Gel yavrum sadece öpecemmm

Gel yavrum sadece öpecemmm

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kutu Cola Kapaklarından bakın neler oluyor

Kutu Cola Kapaklarından bakın neler oluyor

kola kapaklarından neler yapılır kutu kola kapağı şişe kapaklarından neler yapılır kutusundan kutulardan Zararları tartışıla dursun arkadaşlarım, şimdi sizlere yaratıcı kişiler tarafından kutu kola kapağı ile biz kadınlar için ne de güzel aksesuar yapıldığını göstereceğiz. Sakın benden istemeyin bende yapmayı bilmiyorum. Bilen varsa öğretsin :D:D
  4. Yavrum İlahisi

Yavrum İlahisi

yavrum ilahisi dört duvar arasından yazdığım bu mektubu dört duvar arasında yazdığım bu mektubu arasında dinle ilahisi dinle Dört duvar arasından yazdım bu mektubu Alırsın ve okursun yakarsın yavrum Zindanlar işkenceler ve zülüm halkaları Yarın da seni bekler bekler yavrum Şehadete susamış o temiz bedenini Mahrum etme cihadtan etme yavrum Anneciğini söyle sakın ha ağlamasın Mutlaka kavuşuruz...
  5. Anadilinde ağlayabilirsin yavrum

Anadilinde ağlayabilirsin yavrum

Ağlamada milli duruş; bilim insanlarına göre bebekler anadillerinde ağlıyorlar. Almanya’da yapılan bir araştırma bebeklerin, annelerinin anadiline uygun şekilde ağladığını ortaya koydu. Die Welt gazetesindeki habere göre, Würzburg Üniversitesi Kliniği Konuşma Öncesi Dil Gelişimi ve Gelişim Bozukluğu Merkezi Başkanı Kathleen Wermke ve ekibi, embriyonların ana rahminde, annenin konuştuğu dilin...

Sayfayı Paylaş