gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

üflediler söndüm . .

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

üflediler söndüm hikayesi
    Üflediler söndüm

Karanlikta gönlüm
    Hic bilmezdim ama
    Derindeymiş pek derdim

Bak içime gör beni

Tut elimden yak beni

Istemezsen bu aşkı
    Otur baştan yaz beni

Aklım nasıl şaşkın
    Sevdam deli taşkın

Sen görmezsin amma
    Narındayim ben aşkın

üflediler söndüm . . konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. söyle yüreğim..

söyle yüreğim..

SÖYLE YÜREĞİM İçimde buzdan damlalar yüreğim kaskatı. Nasıl bir geçiştir bu Birden bire mi yoksa belli bir süreci farkında olmadan mı geçirdim? Sevdam nereye gitti? .Nefret denen duygu neden yok? Nasıl birden bire duyarsız bir yüreğe dönüştün yüreğim.? Sen beni hep şaşırttın zaten sevda girince kapıdan bir volkana dönüştün. İhanetler gördün, yıkımlar gördün ateşin hiç sönmedi....
  2. Teneke - Söyle

Teneke - Söyle

derindeyim çok derindeyim.. çok karanlık bu ben miyim_? tutun beni soğuk nefesteyim.. söyle ruhum söyle hiç yenildin mi böyle düşmemek için hiç atladın mı söyle_? Ben kaybettim bile kendimi yaşayamadım zaten beni ben istedim olan her şeyi söyle ruhum söyle hiç yenildin mi böyle_? düşmemek için hiç atladın mı söyle_? söyle sen de söyle hiç yenildin mi böyle_? Acılar biter diye sen bittin mi...
  3. Söyle Gideyim

Söyle Gideyim

Söyle Gideyim Tereddüt etmeden söyle gideyim, Eğer gönlün benden bıkar gibiyse, Aşkı onuruma kurban edeyim, Her şey bir vedama bakar gibiyse. İmalı kelamlar,sitemler taşlar, Kırdı gururumu çatılan kaşlar, Bir zaman şefkatle sildiğim yaşlar, Gözlerinden tekrar akar gibiyse. Sevginle serpilen narin çiçekler, Solarken hep sana ah edecekler, Kanunlar,kurallar,acı gerçekler,...

Sayfayı Paylaş