gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

ufo görseniz ne ederdiniz

Konu, 'Geyik Oyunlar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Bir Uzaylı Görseniz Ne Derdiniz Soru basit arkadaşlar ne yapardınız? ben tabanı yağlar kaçardım hemencecik

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ufo görseniz ne ederdiniz
    bilmem bende kacayim ozamnn,asagidayi uye sen ne yapardin

3. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

abooowww kımlerı göruyorum hosgeldınız :D nasılsınız yaw hıc gözukmuyonuz özledık valla yenge nasıl nıye cocukları getırmedın derım:D:D:D:D

şaka bı yana uzaylının tipine baglı korkanc bıse olarsa korkarım:D deyıl şirın bıse olursa yukarda dedıklerım gecerlıdır:D:D:D:D

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

benımkıler gelmıs derım bakarım valla:)ınanıyorum olduklarına:):)

5. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cidden çok sevinirim çünkü birgün gelecekler eminim :)

6. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Ben merakliyimdir durur bir köseyegecip gizli gizli bakardim ne yaptiklarina...

7. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    aboooooooooo sizin içinizde meraklı melahatlar yatıyo yawwwww

8. çalıkuşu

çalıkuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bir yandan saklanmaya çalışıp, bir yandanda birilerini çağırırdım. Öyle ya sonra bana tuhaf tuhaf bakmasınlar anlatınca. Şahidim olsun bence.

9. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

bende saklanıp onları gözetlerdim cep tlf.m yanımdaysa çekmeye çalışırdım tabi heyecandanda ölürdüm heralde

ufo görseniz ne ederdiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadinlar Neden Dirdir Ederler?

Kadinlar Neden Dirdir Ederler?

Kadinlar Neden Dirdir Ederler? Dünya genelindeki bir anket, kadınların en çok neler için dır dır yaptığını belirledi. Ankete göre, kadınlar erkekler istediklerini yapmadıkları için dırdırcı oluyorlar. Bilimadamları, erkeklerin bu hareketleri yapmaması durumunda eşler arasında kesinlikle kavga çıkmayacağına inanıyor. İşte anket sonuçlarına göre kadınların erkeklerde sinir olduğu...
  2. ERKEKLER NEDEN TERK EDEr

ERKEKLER NEDEN TERK EDEr

akrep erkeği neden terkeder erkek terk ederse seven erkek terk edermi terkederse seven terkeder mi Sizi bırakıp gitti diye, bütün suçu kendinize yüklemeyin. Sevdiğiniz erkeğin ayrılığının ardında başka nedenler de yatıyor olabilir. Sevdiğiniz erkek sizi neden terk etmiş olabilir? Ona ne yaptınız da sizden kaçtı? Bu soruları sıralamaya devam edersek, işin içinden çıkamayız. Ancak, terk...
  3. neden 2x2 +4 eder

neden 2x2 +4 eder

Haftanın beş gunu ise otobüs ile gidip geldiğinizi varsayalim. Her sefer bir milyonluk bir biletle yapiliyor. On milyon tutarinda on tane bilet aldiniz. Her gun gidi$ geliş kullandikca iki tanesi eksiliyor. Bunun eşitlikteki yeri (-2) dir dir. Siz bu isi beş gün suresince yani 5 kez yaparsaniz (-2)x( +5)= 10 olur. Diyelim ki bayram tatilinin iki gunu o haftanin Perşembe ve Cuma günlerine geldi...
  4. Erkek neden ihanet eder?

Erkek neden ihanet eder?

Amerika'da yapılan bir araştırmaya göre, erkek aldatmak için her durumda kendine 'geçerli, gerekli ve makul' bir sebep buluyor. İşte erkeğin ihanetinin en belirgin on nedeni... 1- Belki de size olan sevgisi bitmiştir Uzun ilişkilerde eşlerine olan duygularını yitiren erkekler, ayrılmak yerine, başka bir kadınla ilişkiye girmeyi tercih eder. 2- Onunla yeterince ilgilenmiyorsanız Kadınlar...
  5. Erkekler Nelerden Nefret Eder?

Erkekler Nelerden Nefret Eder?

erkekler neyden nefret eder erkekler nelerden nefret eder neden balık etli kadınlardan hoşlanır mı Kızlar sizler için süper bir konu buldum...50 erkeğe sormuşlar; neler bir kadından soğumalarına neden olur; neler bir kadını onların gözünde itici yapar? Vee işte çıkan sonuçlar… Bazen kendimizi tutamıyoruz, ağzımızdan çıkıveriyor, bazen bunun bir erkeğe itici gelebileceği aklımızdan bile...

Sayfayı Paylaş