gebe
  1. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Uğrunda Herşeyi!!!!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında DarkAngeL tarafından paylaşıldı.

BU DA TAM BENLİKMİŞŞ BE YAVVV:cry:

Uğrunda Herşeyi!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. herşeye inat!!!

herşeye inat!!!

Benim yokluğunla her saniye yeniden öldüğüm tüm o zamanlara inat ... Canımın lime lime acıdığı,içimin erdiği,kalbimin paramparça olduğu o hain gecelere inat ... Uyanmanın umutsuzluğa mahkum olduğu o ışıksız sabahlara inat ... Çok güçlü gibi görünmeye çalışıpta kendime yenildiğim tüm o içsel savaşlara inat ... -Ben sana mecburum,bilemezsin.. Yüreğimi seninle ısıtıyorum!- diye...
  2. Öleceğim uğrunda..

Öleceğim uğrunda..

Yırtılan bir mektup gibi ellerim. Kenarından ateşe verilmiş, ömrün yakamozuna akseden silik satırlar arasında yanıyor yürek.Parmak uçlarında küle dönecek ve küllerin de yeniden kendini yaratacak bir sevdanın çığlıklarıdır, alevine nefesini rüzgar yaptığın yanış.Koklama bu gülü / yandı ki yandığının resmidir sana bıraktığı tek gülüş. Şehrimin sokaklarındayım.Faydasız çamurların göğsünde...
  3. aşk uğruna......:(

aşk uğruna......:(

aşk uğruna din değiştirirmisiniz bana sorarsanız aslaaaaaaaaaaaaa değiştirmem
  4. Ne uğruna?

Ne uğruna?

Siyaseti hiç sevmem, hatta midemi bulandırdığı gerçek. Ancak vatansever bir insanım, nankör olmadım asla. Vatan uğruna canveren, gazi olan askerlerimin üstümde hakkı vardır, bilirim. Emanete sahip çıkmak derim buna. Ancak hiddetle anlamadığım şeyler var Mesela Cumhuriyet Bayramı için Ulus'ta düzenlenen kutlamalara müdehale edenler, Nevruz'da PKK ve Öcalan bayrakları açılırken neredeydi?...

Sayfayı Paylaş