gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Uğur Arslan hayatı

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

uğur arslan nereli uğur arslan evlimi songül karlı kaç doğumlu songül karlı evlendimi kaç yaşında uğur arslan hayatı, kısaca hayatı, kimdir, biyografi, aslen nereli, kaç yaşında, hakkında bilgiler

"Kara gümrük yanıyor" diyen Uğur Arslan, şimdiler de "Su Gibi" adlı evlendirme programında Songül Karlı ile birlikte sunuculuk yapıyor Melek'lerim.

Ugur Arslan kimdir, Ugur Arslan biyografi

3 Aralik 1972 Istanbul’da dünyaya gelen Ugur Arslan, 1978 yilinda Istanbul Karagümrük Muallim Naci Ilköiretim okuluna basladi. 1982 yilinda burayi bitirdikten sonra Özel Ortadogu Kolejin’de egitimini devam ettirdi. Özel Ortadogu Kolejini bitirdikten sonra Istanbul Teknik Üniversitesi’ne basladi. Buradan mezun olduktan sonra bir fabrikada çalismaya basladi fakat kisa bir süre sonra ayrilmak zorunda kaldi. Daha sonra Ak Radyoda radyoculuk ve hemen ardindan, bir yil sonra Kanal 7de sunuculuk ve sonrasinda program yapimciligina basladi. Bir yil sunuculuk, spikerlik egitimini aldi, ardindan da Amerikada New York Film Akademisinde yönetmenlik egitimi aldi.Temmuz 1999’da New York’da ilk kisa filmini çekmeye baslayan sanatçi, bir ay sonra askerlik görevini yapmak üzere Türkiye’ye döndü ve askerligini Izmir Narlidere’de yapti. Daha çok yazdigi ve seslendirdigi siirleriyle taninan sanatçi Arslan, Deniz Feneri adli TV programini sunmakta ve Deniz Feneri Sosyal Yardimlasma ve Dayanisma Dernegi’nin Yönetim Kurulu Baskanli’gini yapmaktadir.

2. esra rose

esra rose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki meloşlar evlimi ?

Uğur Arslan hayatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uğur arslan-yıldız gözlüm

uğur arslan-yıldız gözlüm

Bu kez anlından öpüyorum Gidiyorum iki gözüm Neden diye sormazsın biliyorum Seni bu yüzden seviyorum Gece uyurken açık olmasın üstün Ayaza meydan okuma kalın giyin Kendi gider hatırası kalır Evladiyelik değil aşk dediğin Kirli sakallarımı sevdiğin günden beri Hasat mevsimi gelmedi yüzüme Ayrılık ensemizden hiç inmedi Ellerimse başka ele değmedi Sana benden yalan yok bilirsin Anlım açık gül...
  2. uğur arslan-nasihat

uğur arslan-nasihat

Oğul!.. İnsanlar vardır; şafak vaktinde doğar, akşam ezanında ölürler. Avun oğlum, avun! Güçlüsün, kuvvetlisin, akıllısın, kelâmlısın. Amma; bunları nerede, nasıl kullanacağını bilemezsen, sabah rüzgârında savrulur gidersin! Öfken ve nefsin bir olup, aklını yener. Dâimâ sabırlı, sebatlı ve irâdene sâhip olasın. Dünyâ senin gözlerinin gördüğü gibi büyük değildir. Bütün fethedilmemiş gizemler,...
  3. uğur arslan-karagümrük yanıyor

uğur arslan-karagümrük yanıyor

Aslında işin aslı şöyle hakim bey Aslı'yı ilk gördüğüm gün başlıyor işin aslı Aslı birgün benim nacizane kaptan şoförlüğünü yaptığım 56 Chevrolet taksiye biniyor ve "Karagümrük'e" diyor bana Karagümrük o dakika gönlümün başkenti, başımın tacı, ruhumun ilacı oluyor. Delikanlıya yakışmaz, yolculuk esnasında en ufak bir rahatsızlık ya da edepsizlik etmiyorum. Yalnız indiği evi, yolu,...
  4. uğur arslan-altın hızma

uğur arslan-altın hızma

kavga ayakta güzel altın hızma notaları altın hızma nota aşk yürekte güzel dua dudakta altin hizma mulayim seni haktan dileyim yaz gunu temmuzda sen terle ben sileyim yildiz bir gokte guzel birde ayrilikta ay bir yildizla guzel birde bayrakta dusman pusuda guzel dost yanimda kan damarda guzel intikam yakinda ask yurekte guzel dua dudakta kavga ayakta guzel olum yatakta cay bardakta su irmakta...
  5. uğur arslan-adı mehmet

uğur arslan-adı mehmet

içinde mehmet geçen şarkılar Adi Mehmet... Kara kitanin kara gözlü, zayif yüzlü çocugu. Göz kapaklarinda günes ve çapaklari çöl sarisi. Çaresizligin girdabinda. Kelebek renkli yüzünün yorgun yarisi. Adi Mehmet... Bir halkin hikayesi yani. Yeni günün soldugu beldeye, asirlar öncesinin bir yolculuk efsanesi. Bir halkin ismi yani. Kaderden ötesi olmayan. Adi Mehmet... Kimseden medet...

Sayfayı Paylaş