gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Ugur Aslan - Yildiz Gözlüm

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Bu kez anlından öpüyorum Gidiyorum iki gözüm Neden diye sormazsın biliyorum
    Seni bu yüzden seviyorum

Gece uyurken açık olmasın üstün
    Ayaza meydan okuma kalın giyin
    Kendi gider hatırası kalır
    Evladiyelik değil aşk dediğin

Kirli sakallarımı sevdiğin günden beri
    Hasat mevsimi gelmedi yüzüme
    Ayrılık ensemizden hiç inmedi
    Ellerimse başka ele değmedi

Sana benden yalan yok bilirsin
    Anlım açık gül yüzlüm
    Hadi sil göz yaşlarını
    Ve hakkını helal et yıldız gözlüm

Yar yar benim için ağlama
    Bana o koyar
    Gördüğümüz günler gezdiğimiz yollar
    Yakama yapışırda hesap sorar

Yar yar benim için ağlama
    Bana o koyar
    Gezdiğimiz yerler gördüğümüz günler
    Yakama yapışırda hesap sorar

Ugur Aslan - Yildiz Gözlüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aslan

Aslan

Devlet başkanı ile tabir edilir. Arslan başı bulmak veya arslan eti yemek valiliğe, mertebeye, makam ve mala, Birine arslan ısırması maldan ya da dünyalıktan görülecek zararla, Arslanın birini kovalaması korkuyla, Arslana binme güçlü bir düşmana galip geelmeye, Uzaktan arslan görmek ecelin yaklaşmasına, Evde arslan görmek sağlıklı kimse için uzun ömre, hasta için vefat etmeye delalet...
  2. İlker Kurt - Ugur

İlker Kurt - Ugur

KARAKTER Akademinin karşısındaki cafenin işletmecisidir. Oldukça yakışıklıdır ve bunu bilir.. Tüm öğrencilere karşı ama bilhassa Korkut ve bizim kızlara karşı daha bir himaye edici abi tavrı vardır. Onları korur kollar ve gerektiğinde akıl verir. Yakışıklılığını asla öğrencilere karşı kullanmaz. Ancak Banu hocayla aralarında bir yakınlaşma yaşanması muhtemeldir.
  3. Yağmur gözlüm

Yağmur gözlüm

Yine yağmurlar yağmakta ülkeme. Yine fırtınalarımın sonrasında gözlerinin pınarlarında ıslanıyorum. Beni bu yerkürede tek anlayan sen, bir tek ağlatan sensin. Benim için döktüğün her gözyaşında hiddetimi dağlara, denizlere haykırmak geliyor içimden. Yolumu pırıl pırıl temizlerken yüreğinle, kusursuz kişiliğinle yeni bir dünya'ya konuk ettin şu benliğimi. Sensizliğin saatlerinde kabına sığmayan...
  4. arka sokakların yakışıklısı..ugur pektaş..

arka sokakların yakışıklısı..ugur pektaş..

uğur arslan arka sokaklar arka sokaklar sanatcıları ın sanatcıları
  5. Sağanak gözlüm

Sağanak gözlüm

SAĞANAK GÖZLÜM Deli dolu hayallere dalar da gün ortası Ay ışığında saklıdır bilemez misin Gel-gitlerin savurur seni kıyılarıma Sen benim mehtabımda yanamazsın DONARSIN Kararınca gün öğlen vakti Sitemler yağdırırsın yalnızlığına Cebinden çıkarır da kelimeleri Savurursun gün batımında kırlangıçlara Sen benim güneşlerimde gölgelenemezsin YANARSIN Can yakmaz sensizlik kadar hiç bir...

Sayfayı Paylaş