gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Uğur Dündar: Gökçek'in sözleri tehdit

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Dündar, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek'in konuşması ile kendisini açıkça tehdit ettiğini savundu. [​IMG]
    Gökçek, AKP'nin Sincan mitinginde, "Seçimden sonra, ben Melih Gökçek isem, Mehmet Ali Birand ve Uğur Dündar'a bu Türkiye dar gelmezse, bana yazıklar olsun" dedi; "Seçimlerden sonra bunları da tarih yapmak bize nasip olur" ifadesini kullandı.

Gazeteci Uğur Dündar, "Gökçek'in bu sözleri açık tehdit" diyerek tepki gösterdi.

Dündar şunları söyledi:

“Melih Gökçek kısa pantolonla dolaşırken ben bu ülkede, hem de ülkenin en gidilmez köşelerinde. memleketin sorunlarının halk tarafından bilinmesi için uğraş veriyordum. Ben 40 yıldır bu mesleği yapıyorum. Bir siyasetçinin, 40 yıllık bir gazeteciye bunları söyleyebilmesi için tüm dengelerini yitirmiş olması ve ne söylediğini fark etmiyor duruma düşmesi lazım.”

Gökçek’e hakaret etmediğini ve iftira atmadığını belirten Dündar, şöyle konuştu:

“Şunu bütün kamuoyuna duyuruyorum: ‘Ona dünyayı dar edeceğim’ sözü çok net, çok açık bir tehdittir. Bugünden itibaren, şu dakikadan itibaren, -ki günlerdir susuyordum- artık iş öfkeli toplumlara hedef göstermeye gelince, susmamak bir görev olarak benim için söz konusudur. Benim başıma bir şey gelirse, benim ailemin, çocuklarımın başına bir şey gelirse tek sorumlusu vardır o da Melih Gökçek’tir.”

Uğur Dündar: Gökçek'in sözleri tehdit konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyaz Uğur Dündarın Proğramında Yine Pot Kırdı

Beyaz Uğur Dündarın Proğramında Yine Pot Kırdı

BEYAZ YİNE POT KIRDI! CNNTURK'TEKİ PROGRAMINDA UĞUR DÜNDAR'I KONUK EDEN BEYAZIT ÖZTÜRK, DÜNDAR'A İLTİFAT ETMEK İSTEDİ ANCAK HİÇ BEKLEMEDİĞİ SÖZLER KARŞISINDA KALAKALDI! Meral Okay ile birlikte CNNTURK'te 'Nası Yani?' programını sunan Beyazıt Öztürk, Star TV'nin Anchorman'i Uğur Dündar'a iltifat etmek istedi ve 'Bu kadar şeye rağmen insan bi yorulur, bi çöker, bir şey olur.. Hala bu...
  2. Uğur Dündar isyan etti

Uğur Dündar isyan etti

Ergenekon'un 2. iddianamesinde özel hayatıyla ilgili iddialar yer alan Uğur Dündar canlı yayında çileden çıktı Ergenekon davasının bugün açıklanan 2. iddianamesinde yer alan bazı ifadeler Star Haber Grup Başkanı Uğur Dündar'ı çileden çıkardı. Uğur Dündar canlı yayında şöyle konuştu: "Şimdi bugünkü iddianameden bir bölüm okuyoruz sizlere... BTV'nin haber müdürü, şu anda Susurluk...
  3. Uğur Dündar öfkeli

Uğur Dündar öfkeli

haber sunuculuğu yapan Uğur Dündar sessizliğini bozdu...... UĞUR DÜNDAR İSYAN ETTİ! STAR'DA ANA HABERLERİ SUNAN UĞUR DÜNDAR ERGENEKON DOSYASINDA AİLE HAYATININ GEÇMESİ ÜZERİNE YAYINDA SİNİRLERİNE HAKİM OLAMADI! Dün açıklanan Ergenekon'un 2. iddianamesinde yer alan bazı ifadeler Star Haber'in anchorman'i Uğur Dündar'ı çileden çıkardı. Akşam Star Ana Haber’i seyredenler duyduklarına...
  4. Uğur Balcı Al Baharlarını Şarkı Sözü

Uğur Balcı Al Baharlarını Şarkı Sözü

Uğur Balcı Al Baharlarını Şarkı Sözü Arkadaşlar ben Uğur Balcı Al Baharlarını Şarkı Sözlerini arıyorum lütfen siz yazın biliyorsanız tabi
  5. Uğur Işılak Sakarya Türküsü Sözleri istiyorum sizden

Uğur Işılak Sakarya Türküsü Sözleri istiyorum sizden

Uğur Işılak Sakarya Türküsü Sözleri paylaşır mısınız lütfen çok beğeniyorum ben bu sakarya türküsünü

Sayfayı Paylaş