gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

uğur ışılak-aşkım sana emanet

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

ayriligin vaktidir askim sana emanet ayriligin vaktidir askim sana emanet ana sutu gibidir askim sana emanet ana sutu gibidir askim sana emanet bir kunyedir bu sana ardir namustur cana gözun gibi bak ona askim sana emanet askim sana emanett icimde bir huzun var hic olmadi bu kadar gidiyorum nazli yar askim sana emanet icimde bir huzun var hic olmadi bu kadar gidiyorum nazli yar askim sana emanet

ömrum bitti biyerde askina kara perde omrum bitti yerdee askina kara perde sahidindir mahserde askim sana emaner sahidindir mahserde askim sana emanet bir kunyedir bu sana ardir namustur cana gözun gibi bak ona askim sana emanet askim sana emanet

icimde bir huzun var hic olmadi bu kadar gidiyorum nazli yar askim sana emanet icimde bir huzun var hic olmadi bu kadar gidiyorum nazli yar askim sana emanet askim sana emanettt

uğur ışılak-aşkım sana emanet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uğur ışılak-aşkın cenazesi var

uğur ışılak-aşkın cenazesi var

Yıkıldı hayalim enkaza döndüm Korktuğum başıma geldi bu akşam Parlayan ışıktım bir anda söndüm Umutlar mazide kaldı bu akşam Aşıklar ağlasın Karalar bağlasın Aşk öldü bu akşam Nağmelerin yerine bu gün sala sesi var Söyleyin aşıklara aşkın cenazesi var Yükledim sırtıma derdi elemi Kör oldu gözlerim görmez alemi Gönül celsesinde kırdım kalemi Sevdamın vadesi doldu bu akşam...
  2. uğur ışılak-dizginle aşkını

uğur ışılak-dizginle aşkını

uğur ışılak dizginle aşkını boşa mecnun olup leyla arama boşa mecnun olup leyla arama dizginle aşkını çöl şımarmasın sevda lehçesinde çok söz var ama beyhude konuş ki dil şımarmasın Boşa mecnun olup leyla arama Dizginle aşkını çöl şımarmasın Sevda lehçesinde çok söz var ama Beyhude konuş ki dil şımarmasın Gönül zarar eder dünya karıyla Yoğrul aşıkların ahuzarıyla Yanıp tutuşursan dostun...
  3. uğur ışılak-canın olayım

uğur ışılak-canın olayım

bende sevda yarası derdin dermanı sende bende bahtın karası aşkın fermanı sende neyim var ise aldın meçhul bir derde saldın varım yoğum sen oldun artık can yok bedende var ise bu can yoluna kurban hazırım her an gel de sana geleyim yar ol de senin olayım yar sende beni bulayım yar canın olayım
  4. uğur ışılak-büyükler bilir

uğur ışılak-büyükler bilir

Yalan dolan ile devran sürmeyi, Biz ne bilek begim böyükler bilir! Milletin başına çorap örmeyi, Biz ne bilek begim böyükler bilir! Rüşvet almak rüşvet vermek nasıl şey? Hazineden para çalmak nasıl şey? Terlemeden zengin olmak nasıl şey? Biz ne bilek begim böyükler bilir! Erken palazlanıp erken ötmeyi, Değirmenler kurup baş öğütmeyi, Hele meydan meydan adam gütmeyi, Biz ne bilek begim böyükler...
  5. uğur ışılak-anadolu doluyum

uğur ışılak-anadolu doluyum

Ben çöller fırtınası Ben anaların yası Ben tarihlerin yoluyum Vurulmuş saldırmışım Düşeni kaldırmışım Gariplerin sağ koluyum Türkü söyler dillerim Nasırlıdır ellerim Ben söğütlerin dalıyım Ben gönüller bekçisi Dertlerin emekçisi Ben Anadolu doluyum Ben dünlerin yarını Köroğlu'nun torunu Ben Çamlıbel, ben Bolu'yum Yüreğim çatalcadır Bakışım kartalcadır Ufuklara sevdalıyım...

Sayfayı Paylaş