gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

uğur ışılak-bir damla olsam

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Varligin bilmece gönlümün tadi yok perisan haldeyim derdimin adi yok sende hic ilacim her hükmün bas taci
    dermansin hastayim kokuna muhtacim
    yar yar yar

(Nakarat)
    Bir damla olsam
    gözüne dolsam
    süzülsem yanaginda
    izini bulsam
    topragin olsam
    ezilsem ayaginda x2

Mevsimler amansiz baharin olmadi
    hasretten geriye hicbir sey kalmadi
    ben artik gülemem sonumu bilemem
    gelmesin azrail ben sensiz ölemem
    yar yar yar

(Nakarat) x2
    süzülsem yanaginda

uğur ışılak-bir damla olsam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uğur ışılak-hal oldu

uğur ışılak-hal oldu

Seda yok ufuklarda Beklenen şafaklarda Ruhum şimşek çakıyor Kimsesiz baharlarda Sitem yüklü sözlerim Geçen günü özlerim Yağmurlu bulut gibi Doldu yine gözlerim Gönlümüze hâloldu Derdimiz ahvâl oldu Gül bahçesinde ötmez Bülbülümüz lâl oldu
  2. uğur ışılak-yıldırım gibi

uğur ışılak-yıldırım gibi

Lutfedilen ömrümü sana bahsettim Her nefes,her adim izledim seni Gözlerini yüregime naksettim Kendi gözlerimle gözledim seni Tahmmülüm yok,yeter artik anla beni Konusturma iki eli kanla beni Haykiriyorum özledim seni... Yildirim gibi düstü Hasretin kucagima yakalandim sucüstü Kiydim genclik cagima Kora dönmedikce türkü yakmadim Son damla tasmadan yakip yikmadim Birkez olsun doya doya...
  3. uğur ışılak-vuslatsız sevgi

uğur ışılak-vuslatsız sevgi

Yürüdükçe gölgem kayboldu benden Vuslatsız sevdamdan usanır oldum Ruhuma giydiğim candan bedenden Belirdikçe aşkım utanır oldum Çırpınır duramaz can kafesinde Son sözü sonsuzluk son nefesinde Kırıldı kalemim aşk celsesinde Urgana sehpasız uzanır oldum Tabip bildiğini nasıl söylesin İster meçhul ister Mecnun eylesin Dört mevsim içtiğim hazan neylesin Öldükçe bedenim uyanır oldum
  4. uğur ışılak-dönen alçak olsun

uğur ışılak-dönen alçak olsun

Sabahın gecesi, Aşkın son hecesi, Hayatın bilmecesi; Yolculuk var bugün Zaman çok dar bugün Hesapla her nefesi Ecel korkusunun kıralım kanadını Sonsuzluk aşkının çıkaralım tadını Ve şimdi koyalım ve şimdi duyalım Bu sevdanın adını, Sevdamızın adı berrak sonu toprak dönen alçak olsun...
  5. uğur ışılak-canın olayım

uğur ışılak-canın olayım

bende sevda yarası derdin dermanı sende bende bahtın karası aşkın fermanı sende neyim var ise aldın meçhul bir derde saldın varım yoğum sen oldun artık can yok bedende var ise bu can yoluna kurban hazırım her an gel de sana geleyim yar ol de senin olayım yar sende beni bulayım yar canın olayım

Sayfayı Paylaş