gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

uğur ışılak-dizginle aşkını

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

uğur ışılak dizginle aşkını boşa mecnun olup leyla arama boşa mecnun olup leyla arama dizginle aşkını çöl şımarmasın sevda lehçesinde çok söz var ama beyhude konuş ki dil şımarmasın Boşa mecnun olup leyla arama Dizginle aşkını çöl şımarmasın
    Sevda lehçesinde çok söz var ama
    Beyhude konuş ki dil şımarmasın

Gönül zarar eder dünya karıyla
    Yoğrul aşıkların ahuzarıyla
    Yanıp tutuşursan dostun narıyla
    Savrul boşluklara kül şımarmasın

Hayal ülkesinde mevsim hep bahar
    Aklını başına topla vakit dar
    Kurak topraklarda bülbül olmak var
    Gönül ver dikene gül şımarmasın

Yol bilmezse sazındaki perdeler
    Türkü isyan eder yüzüne güler
    Yüreğinden süzülsün ki nağmeler
    Mızrap şımarmasın tel şımarmasın

uğur ışılak-dizginle aşkını konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uğur ışılak-aşkın cenazesi var

uğur ışılak-aşkın cenazesi var

Yıkıldı hayalim enkaza döndüm Korktuğum başıma geldi bu akşam Parlayan ışıktım bir anda söndüm Umutlar mazide kaldı bu akşam Aşıklar ağlasın Karalar bağlasın Aşk öldü bu akşam Nağmelerin yerine bu gün sala sesi var Söyleyin aşıklara aşkın cenazesi var Yükledim sırtıma derdi elemi Kör oldu gözlerim görmez alemi Gönül celsesinde kırdım kalemi Sevdamın vadesi doldu bu akşam...
  2. uğur ışılak-istanbul'u özledim

uğur ışılak-istanbul'u özledim

uğur ışılak ey masum bakışlı yar uğur ışılak istanbul gözümde istanbul var ey masum bakışlı yar mahsun ıstanbul'dan ziyade ıstanbul'u özledim Tertemiz, saf ve sade ıstanbul'u özledim Gönül öksüz bu gece Efkarlıdır her hece Hasreti bile yüce ıstanbul'u özledim Nefes nefes aradım Dert çekmeye yaradım O'nda kaldı muradım ıstanbul'u özledim Ey masum bakışlı yar Gözünde istanbul var En az...
  3. uğur ışılak-gözlerin vurdu

uğur ışılak-gözlerin vurdu

uğur ışılak beni o gözlerin vurdu Deprem oldu yüreğimde Gözlerine baktıgım an Sıgındım gönül hanene Can evimi yıktıgın an Her yolda sana giderim Gönlündür meskenim yerim ısyan etti gecelerim Kabus gibi çöktüğün an Senle her an yandı bu can Anladım uslanmaz yanan Sanki gönlüm viran yurdu Ne gün bitti ne gün durdu Sanma ondörtlü yarası Beni o gözlerin vurdu Türküler yaktım inledim Çok aşk...
  4. uğur ışılak-beşikten mezara

uğur ışılak-beşikten mezara

Bir meçhule gider yollar Beşikten mezara kadar Gaflet ile geçer yıllar Beşikten mezara kadar Ne bu celal, ne bu hiddet Bitmez mi sandın bu müddet Taht, saltanat, makam, şöhret Beşikten mezara kadar Var mı şu dünyada kalan Mal da yalan, mülk de yalan Var biraz da sen oyalan Beşikten mezara kadar Yarıda kalır dilekler Boşa çıkar tüm emekler Azrail pusuda bekler Beşikten mezara...
  5. uğur ışılak-aşkım sana emanet

uğur ışılak-aşkım sana emanet

ayriligin vaktidir askim sana emanet ayriligin vaktidir askim sana emanet ana sutu gibidir askim sana emanet ana sutu gibidir askim sana emanet bir kunyedir bu sana ardir namustur cana gözun gibi bak ona askim sana emanet askim sana emanett icimde bir huzun var hic olmadi bu kadar gidiyorum nazli yar askim sana emanet icimde bir huzun var hic olmadi bu kadar gidiyorum nazli yar askim sana...

Sayfayı Paylaş