gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

uğur ışılak-öldür beni(dilini kana bulama)

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Dilini kana bulama Sus da öldür beni n'olur Gönlünün darağacına
    As da öldür beni n'olur

Dolaştır donan kanımı
    Ruhun ile yak canımı
    Körükleyip yangınımı
    Es de öldür beni n'olur

Sevdam nasip alacaksa
    Hasret yetim kalacaksa
    Sonu vuslat olacaksa
    Küs de öldür beni n'olur

Hasretinle yana yana
    Ömrü tükettim uğruna
    Bir taş misali bağrına
    Bas da öldür beni n'olur

uğur ışılak-öldür beni(dilini kana bulama) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uğur ışılak-yağmurlar ıslanmasın

uğur ışılak-yağmurlar ıslanmasın

Ben türkü saplarım aşkın bağrına Ta ki derinlerden yanasın diye Haykırsan da kulak vermem çağrına İsmimi yürekten anasın diye Tariften mahrumdur bendeki çile Her çile yol almaz bu hasret ile Tebessüm ederim ölüme bile Azrail sevdamı sınasın diye "Aşk ki aşktır varsa sonunda ziyan İstemem vuslatı olsa da ayan Sevdamı tarihe eyledim beyan Mecnunu Leylayı kınasın diye..."
  2. uğur ışılak-yıldırım gibi

uğur ışılak-yıldırım gibi

Lutfedilen ömrümü sana bahsettim Her nefes,her adim izledim seni Gözlerini yüregime naksettim Kendi gözlerimle gözledim seni Tahmmülüm yok,yeter artik anla beni Konusturma iki eli kanla beni Haykiriyorum özledim seni... Yildirim gibi düstü Hasretin kucagima yakalandim sucüstü Kiydim genclik cagima Kora dönmedikce türkü yakmadim Son damla tasmadan yakip yikmadim Birkez olsun doya doya...
  3. uğur ışılak-be dostum

uğur ışılak-be dostum

Gönül tecelligah olduktan sonra Göze ne gerek var göze be dostum Sükut lehçesini bildikten sonra Söze ne gerek var söze be dostum Aradığın sende düşme telaşa Güvenip aldanma toprağa taşa Beytullah hüzündür arama boşa İze ne gerek var ize be dostum Eğer tutmamışsa aşkın mayası Cezbeylemez gözlerinin elası Haka yönelmişse gönül aynası Yüze ne gerek var yüze be dostum Can pervane olsun, dönsün...
  4. uğur ışılak-vuslatsız sevgi

uğur ışılak-vuslatsız sevgi

Yürüdükçe gölgem kayboldu benden Vuslatsız sevdamdan usanır oldum Ruhuma giydiğim candan bedenden Belirdikçe aşkım utanır oldum Çırpınır duramaz can kafesinde Son sözü sonsuzluk son nefesinde Kırıldı kalemim aşk celsesinde Urgana sehpasız uzanır oldum Tabip bildiğini nasıl söylesin İster meçhul ister Mecnun eylesin Dört mevsim içtiğim hazan neylesin Öldükçe bedenim uyanır oldum
  5. Irak'ta askerlik sırası kana bulandı: 35 ölü

Irak'ta askerlik sırası kana bulandı: 35 ölü

Irak'ta El Kaide'nin kalesi Bakuba'nın doğusunda bir asker alma merkezine yönelik iki intihar saldırısı düzenlendi. Saldırı sonrası ortalık kan gölüne dönerken ilk belirlemelere göre 35 kişi öldü, 50 kişi de yaralandı. Emniyetten bir yetkili, saldırının Bakuba'nın doğusunda bulunan Irak ordusuna ait "Saad" asker alma merkezinde iki intihar komandosu tarafından düzenlendiğini söyledi....

Sayfayı Paylaş